Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis most mit tegyek? Adjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis most mit tegyek? Adjak még egy esélyt, vagy hagyjam a francba?

Figyelt kérdés
3napja volt az első randink,meg akart csókolni,de én visszataszítottam őt szó nélkül,leginkább mert büdi kajaszag áradt a szájából. Most újból szeretne találkozni,de én úgy érzem kiábrándultam belőle,és tényleg nem tudom,hogy megérdemel egy második esélyt,vagy nem.
2010. nov. 3. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
nem erdemel meg masodik eselyt. ha mar eleve ilyen igenytelen.... vagy mond meg neki mossa meg a fogat.
2010. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt kínosnak érzem megmondani,amúgy meg azt mondta,hogy hirtelen jött ez az érzése,hogy meg akar csókolni,nem volt betervezett,de a következőnél már betervezett lesz. Akkor vajon megmossa a fogát,és elrág 1-2 rágót vagy nem?Gyűlölöm a szájszagot,és attól félek,ha megint ebben lesz részem,akkor lehányom.
2010. nov. 3. 09:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba...
2010. nov. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kinald meg elotte egy tic tac-cal.
2010. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A vélemények megoszlanak,most még annyira sem tudom mi lenne a helyes. Ha lekínálom valami mentolossal,az nem túl feltűnő?Megsérteni sem szeretném.
2010. nov. 3. 11:44
 6/8 anonim válasza:
Hát ha a múltkori eset nem volt betervezve, de a következő be lesz, szerintem igényesebb lesz, mivel ő sem szeretné leégetni magát előtted, és gondolom mindent megtesz hogy jó benyomást keltsen, és hogy összejöjjön a dolog. Szóval szerintem ne parázz! Lesz annyi esze h bekapjon 1 rágót, vagy ilyesmi ;)
2010. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hagyd a franba, nem éri meg..
2010. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mond meg neki, h nem akarsz tőle semmit.. csak egy fellángolás volt.ennyi.
2010. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!