Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó néhány hónapja tetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó néhány hónapja tetszett meg egy srác a sulinkból, de három évvel fölöttem jár. Lépjek én, vagy hagyjam a francba az egészet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Jó néhány hónapja tetszett meg egy srác a sulinkból, de három évvel fölöttem jár. Egyik barátnőmmel megosztottam az érzéseimet, elmondtam hogy tök szimpi, meg rendesnek tűnt, abból a pár beszélgetésből levonva… ezután a beszélgetés utána a fönt említett „barátnőm”-továbbiakban legyen mondjuk Dóri- azt mondta biztos forrásból tudja, hogy bejövök neki. Sokat unszoltam, hogy honnan tudja, aztán elmondta hogy már HETEK ÓTA beszélget vele, és onnan tudja. Megkértem, hogy adja oda az MSN-jét, de nem vettem fel, mert attól féltem, hogy Dóri barátnőm csupán rossz viccet akar csinálni az érzéseimből(már akkor is túl jól ismertem). Pár nap múlva a srác-aki ezentúl már csak Ádámként lesz emlegetve- felvett MSN-re, és tök jól kijöttünk, dícsérte a képeimet, azt mondta jól nézek ki, meg a szokásos duma. Már ott tartottunk, hogy elhívott billiárdozni, bár a haverjaival, ettől még szép gesztusnak számított.. Mikor elújságoltam a hírt Dórinak, a drága… hát nem le akart róla beszélni? Azt mondta, nem tartom kézben a helyzetet, túl korainak számít még, tapasztalatlan vagyok, nem illünk egymáshoz, és a világon minden hülye okot előszedett, hogy ne beszéljünk többé Ádámmal. Ezután Dóri jó néhány héttel bevallotta, hogy tetszik neki Ádám… na, akkor aztán fény derült mindenre… azt hittem bízhatok benne, mégis a hátam mögött szervezkedett, csábítgatta Ádámot, sajnáltatta magát, mindent megtett, hogy okot adjon arra, hogy beszélgessen vele MSN-en. Egy ideig azt mondta mindenkinek, hogy folyton őt nézi, meg többször is egymásnak ütköztek(holott ezeket senki sem látta), így próbált elkedvetleníteni az egésztől, és azt gondolta, ha ilyeneket hazudgál úgy fogom gondolni, ő tetszik Ádámnak. Azóta csak köszönőviszonyban vagyok Dórival, nem bízok meg benne, leginkább egy kétszínű r***cnak tudnám leírni…

De mégsem akarok Dóri-szintre lesüllyedni, és fájdalmat okozni neki, azzal hogy elkezdek járni Ádámmal…meg aztán nem tudom, hogy Ádám egyáltalán akarná. Szerintetek mit tegyek? Hagyjam az egészet a francba, vagy vágjak bele, és ne érdekeljen ki mit gondol?Igazából azért is tartottam ki eddig ennyire a srác mellett, mert Ő az, akivel normális esetben nem tudnék elképzelni egy kapcsolatot, de valami mégis vonzz benne..


Köszi előre is a válaszokat…=)


2009. jan. 14. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Nehéz eset, jó lenne ha több ismereted lenne "Ádámról". Hogy megéri e belevágni és mennyire kavart be a "Dóri" barátnőd.


Én a helyedben egy tiszta lappal kezdenék olyan sráccal, aki nem tekinget kétfele, (főleg már a kapcsolat elején)

Szerintem biztosan találsz ilyen srácot.

2009. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából, ő nem igazán kacsintgatott másfelé... inkább "Dóri" nyomult, ő hárított.
2009. jan. 14. 13:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán régimódinak tűnhet a felfogás, de Te vagy a nő (vagyis még inkább lány, de nem ez a lényeg), azaz téged csábítsanak el, dönts Te! Ha akar valamit tőled a pasi, majd odajön hozzád és tudtodra adja. Ő pedálozzon érted, ne pedig fordítva. Azt persze nem árt, ha tudtára adod, hogy kölcsönös a vonzalom. :)
2009. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem próba-szerencse! nincs sok veszteni valód sőt, már dori sem számít barátnőnek...hajts rá szerintem 1 próbát megér! sok sikert! és ha kudarc ér(ami nem valószínű) akkor hallgass az előttem szólóra keress 1 másikat! puszii
2009. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindhármótoknak, azt hiszem valamire csak jutni fogok... végül is "Ádám" már néhány ilyen-olyan ürüggyel odajött a suliban is.=) Talán lesz valami...=)

Még egyszer köszi.:D

2009. jan. 14. 13:51
 6/10 anonim válasza:

Ez tényleg nehéz kérdés, de most egy perc gondolkodás után támadt egy nem olyan jó ötletem, de talán küldhetnél neki valamilyen ajándékot, vagy csempézd be a táskájába, névtelenül küld.(Ideális név például a: titkos hódoló, aki nagyon oda van érted)Háááát, nem tom hogy ezzel segítettem e valamit, majd meglátjuk:)

Ja, és lenne nekem is egy kérdésem: Hogy hány éves vagy?

(ez az adat nagyon fontos akkor ha valaki egy ilyen kérdésre akar válaszolni)

2009. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

14 éves múltam...=)


Hát, lehet hogy ezt az ajándék küldős dolgot bevetem, bár nehézkes lesz.. max. egyik óra alatt berakom a szekrényükbe.


Köszi a segítséget..

2009. jan. 14. 19:50
 8/10 anonim válasza:
Na, hogy haladsz az ajándék becsempészéssel?:D
2009. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát.. nem találok megfelelő ajándékot..^^


Meg mondjuk a dolgok jól haladnak, megkérdezte hogy nincs-e kedvem találkozni vele.:D:D

2009. jan. 17. 11:31
 10/10 anonim válasza:
Akkor írhatod a következő kérdést: ,, Mit tegyek , egy három évvel idősebb srác elhívott randizni " :)
2009. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!