Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történt? Nagyon tetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt? Nagyon tetszett nekem, én is neki, de ez megszűnt.

Figyelt kérdés
Van egy srác, év elején ismerkedtünk össze, mivel osztálytársak vagyunk. Nagyon bejött/bejön/ és én is nagyon tetszettem neki. Gólyatáborban mindig a közelemben volt, és igen, én is szerettem a társaságát. Szeptemberben mentek a puszik, és sokat voltunk együtt. Totál belebolondultam. Aztán.....kis idő múlva megbeszéltük ezt, és ő is azt mondta, hogy bejövök neki, de kér egy kis időt. Erre rávágta, hogy talán pár hónap(atyaég). Azóta konkrétan nem is beszélünk. Csak néha ha nagyon muszáj. Sokszor flegma velem, és ez nagyon rosszul esik. Mit tegyek?
2011. nov. 4. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán valaki más belépett az életébe. Persze ettől még nem kéne feltétlenül flegmának lennie. Vagy egy másik verzió, hogy egy rosszakaródtól hallott valami olyant rólad, ami miatt meggondolta magát.
2011. nov. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazándiból fogalmam sincsen. A legjobb pasi barátom az ő haverja. És neki is mondta meg még egy két embernek, hogy meggondolta magát. Én meg csak úgy teszek mint ha nem is érdekelne, de legbelül nagyon fáj, hogy így pofára ejtett.:S
2011. nov. 4. 13:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Szegényem!!!

De te még mindig jobban jártál mint az én eggyik osztàlytársam.

Nála is ugyan ez a helyzet csak a pasi folyamatosan k*rvának tekinti és ha nem csinàlja az amit ő akar rögtön megcsapja. Hát ők utálják egymást ezért.

Egy jótanács: kérdezd meg hogy most akkor mi van veletek.

2011. nov. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy nem merem. mostanában amikor látom inkább azt érzem, hogy nem akar velem beszélni. és ezért inkább kerülöm. de ahogy észrevettem ő is engem. sokan megjegyezték már, kérdezték azt, hogy mi történt. én meg csak állok és bambulok és azt mondom nem tudom. :S
2011. nov. 4. 13:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség rákérdezni. Ez olyan lenne, mintha könyörögne neki. Ne alázd meg magad, inkább annak örülj, hogy nem mélyedtetek bele jobban és utána hagyna faképnél, amikor már fülig szerelmes vagy.
2011. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
van benne igazság, csak az a baj, hogy hősszerelmes vagyok. konkrétan már a táborban belé zúgtam, és most nem tudok ebből kimászni...
2011. nov. 4. 14:03
 7/10 anonim ***** válasza:
De még mindig könnyebb így túl tenni magad rajta, mint ha lenne közös múltatok és bárhová ahova lépsz minden rá emlékeztetne. Persze, értem valamennyire így is volt, de az írásodból arra következtetek, hogy annyira még nem mélyedtetek bele. hidd el, ha ilyen, jobb ha túl teszed magad rajta. Most még talán látsz valami reményt, azért nem megy, de próbálj meg reálisan gondolkodni.
2011. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igyekszem. és köszönöm a jó tanácsokat.
2011. nov. 4. 14:14
 9/10 anonim ***** válasza:
az történt, hogy "...nem kellesz eléggé..." tudod mint a filmben. ha akarna valamit hidd el hogy tudnál róla :(
2011. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
neked lehet igazad....:(
2011. nov. 4. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!