Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől múlik el az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől múlik el az, hogy valaki nagyon tetszett?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, aki nagyon tetszett, sőt, talán, még szerelmes is voltam bele egy ideig. Aztán egyik nap, már ránéztem, és valahogy nem tetszett úgy, m int előtte.

Azóta, semmi vonzalmat nem érzek iránta, holott régen iszonyúan tetszett.

Ez mitől van?

Semmivel nem sértett meg, meg semmi, csak egyszerűen egyik nap már nem tetszett többé.


2011. nov. 10. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ez nagyon jó kérdés, de nem biztos hogy választ kapsz rá, mert ha tudnánk, akkor nem lenne annyi szakítás, meg válás meg ilyesmi.
2011. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős vagy, de ez a tipikus ovis, kisiskolás eset... Tetszik ezért meg azért másnap meg más, ezért azért... Velem soha nem volt ilyen. Olyan volt, hogy láttam és tetszett a teste, de az messze nem szerelem. Nálam a szerelem a testi-lelki vonzódásnál kezdődik és általában az évekig kitart, kivéve ha az illető nem változik, mint stílusra mint kinézetre.
2011. nov. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magyarán szólva; Egyik napról a másikra, ok nélkül... Így kapcsolatra sincs esély :D
2011. nov. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Más nőt akarsz kúrni ennyi az egész!
2011. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerős ez az eset. Nekem is volt ilyen hogy tetszett nagyon de tudtam hogy nem lehet az enyém. Azóta eltelt 4 év és még most is tetszik csak az idő már tett arról hogy már ne úgy nézzek rá. Ha nem lehet a tied egy idő után már belefáradsz az elérhetetlen hajszolásába... A lényeg hogy az idő miatt van ez és egy fellángolás, a többi már csak tényezők. Viszont egy kapcsolat teljesen más tehát nem lehet ezzel általánosítani.
2012. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megváltozott az ízlésed. Van ilyen. :)
2012. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!