Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen apróságokon múlik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen apróságokon múlik a barátnőszerzés? Ennyire kicsi a hibatürés? Ennyire szigorúak a lányok?

Figyelt kérdés

Első randi... minden jó, minden ok, csak nem öntöttem ki a lelkem, hogy többet akarok, amúgyis úgy látszott a lányon, hogy kicsit egyedül akar lenni. Nem kell elkapkodni, gondoltam legközelebb... nem lett legközelebb, nagynehezen kideritettem, hogy nem derült ki számára hogy mi a szándékom, igy inkább lekoptatott...

más csajozós oldalakon is olvasom, hogy 3 másodperces szabály, meg ez meg az... most akkor álljak neki görcsölni, hogy mikor mit ne mondjak, mikor mit csináljak, mert ha nem, el vagyok hajtva??! Törvényszerü, hogy elcsesszem 10 lánnyal, mire a 11.edikre már mindent tudok??

amúgy 23 év a kor.


2011. szept. 20. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ki kell mutatnod,hogy érdekled,de azt nem szabad,hogy ki is nyalnád a seggét,kb ennyi a szabály.Akarnod kell,de nem mindenáron.Egyébként gőzöm sincs,legyél laza,add magad,irányíts te,legyél frappáns és egy fehér ló sem árt..:)
2011. szept. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, sok apróságon múlik. :S
2011. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Én minden férfit aki bepróbálkozott volna ,azt elhajtottam.


De volt egy srác, akivel a vonaton találkoztam először. Segített cipelni a cuccomat, úgy, hogy még a nevemet sem tudta. A barátja akartam lenni. És azok is lettünk. Sokszor mentünk el sétálni, beszélgettünk, kalandoztunk, játszottunk és egyszercsak arra ébredtem rá ,hogy nekem Ő KELL.


Szóval én kimondottan szeretem ,ha a férfiak megadják mindennek a módját és az idejét.

Bár tapasztalatom szerint az alattam lévő generáció "bizonytalan". Nem hallják a szívüket, nem adnak időt maguknak. Még saját magukat sem ismerik eléggé és nem is veszik a fáradságot, hogy megismerjék... hát akkor mással ez miért lenne így?

Szóval csak legyél önmagad, akkor legalább ha összejön egy lánnyal, akkor biztos magadért fog szeretni. És azt nézi, mikor, hogy mit mondasz és csinálsz jól.


22/L

2011. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*és nem azt nézi...
2011. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolsó:Végre egy normális lány.
2011. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen igy volt... nem volt kinos csend... de miért nem lehetett megadni azt az apró esélyt, hogy előadjam magam??
2011. szept. 20. 12:44
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

"Törvényszerü, hogy elcsesszem 10 lánnyal, mire a 11.edikre már mindent tudok?? "

Igen, ez így van. Csak nem 10 hanem 50 vgy 200 lányt kell elcseszni és még akkor se tudsz mindent. Ez is csak arra elég, hogy ne legyél lúzer. De még nem garancia semmire.


Amúgy ez a "szigorúak a lányok" kijelentés féligazság. Vannak extrém elvárásokkal sokan, de némi szerencsével ki lehet fogni egy kiéhezett gömbölyű csajszit, aki alább adja az igényeket, és normálisan viselkedik, és meg is lehet tartani valameddig.


Amúgy a jó öreg "nagy számok törvénye" nekem mindig működik. Ha egy csaj nem jön össze, kezdj ki kettővel! Ronda egy módszer de nekem mindig bejön. Most is vagy 3 csajjal ismerkedek párhuzamosan. És itt jön a lényeg: Ha mindig van másik barátnő-jelölt, akkor egyel több vagy kevesebb, igazából nem számít, nem érint meg lelkileg. Csak azért is higgadt maradok. Ha meg semmi sem jön össze, a kedvenc örömlány még mindig kéznél van.


Szóval, fel a fejjel és nyomulj előre! lelkizni meg ráérsz mikor az ágyadban van a csaj. Addig meg csak vedd lazán. Semmi se számít. Legyen egy életed amit szeretsz élni (sport, hobbi, haverok, munka, minden) és utánna jön, hogy csajozol. (ha előre veszed a csajokat, akkor azt szűrik le, hogy nincs életed.

2011. szept. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát bizony, minden apróság lényeges. Meg akartam ismerkedni egy lánnyal, de ő akkor azt mondta, hogy nem akar kapcsolatot, később mégis meggondolta magát és adott egy lehetőséget. Elég vallásos, meg visszahúzódó lány volt, egyszer MSN-en elejtettem egy szexuális tartalmú beszólást. Hát az volt a vége, szerintem ott irtam le magam. Utána hiába kértem bocsánatot, meg mentegetőztem, jött a "legyünk barátok szöveg".


A nők olyanok, mint a taposó aknák, egy rosz lépés és robbannak. :D

2011. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Előző! Soha nem kérünk bocsánatot! Nem mentegetőzünk! ilyet csak a gyengék csinának! Ezt is szűri le a csaj. (Ha meg megsértődik, vagy furán reagál a dologra, az a legtöbbször csak egy teszt, hogy elég merész vagy e. De ha meg tényleg bigott a csaj, vagy tényleg elcsesztél valamit, akkor meg teljesen felesleges bocsánatot kérni, úgy se látod többet, nem mindegy?!)


Pasiból vagy és meg akarod bökni a csajokat. úgy ahogy bármely más pasi, és ez egy teljesen természetes dolog. Te meg bocsánatot kérnél azért ami természetes?

2011. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
fogalmam nincs, hogy vesziti el a mai generáció 18 alatt.........
2011. szept. 20. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!