Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen apróságokon múlik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen apróságokon múlik a barátnőszerzés? Ennyire kicsi a hibatürés? Ennyire szigorúak a lányok?

Figyelt kérdés

Első randi... minden jó, minden ok, csak nem öntöttem ki a lelkem, hogy többet akarok, amúgyis úgy látszott a lányon, hogy kicsit egyedül akar lenni. Nem kell elkapkodni, gondoltam legközelebb... nem lett legközelebb, nagynehezen kideritettem, hogy nem derült ki számára hogy mi a szándékom, igy inkább lekoptatott...

más csajozós oldalakon is olvasom, hogy 3 másodperces szabály, meg ez meg az... most akkor álljak neki görcsölni, hogy mikor mit ne mondjak, mikor mit csináljak, mert ha nem, el vagyok hajtva??! Törvényszerü, hogy elcsesszem 10 lánnyal, mire a 11.edikre már mindent tudok??

amúgy 23 év a kor.


2011. szept. 20. 12:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na szóval ne foglalkozz azzal hogy mit mondj meg mit ne.Csak azt mond amit gondolsz és azt kérdezd tőle amire kíváncsi vagy.Ne idegeskedj.Add magadat és legyél őszinte.

Ha lekoptatott az azt jelenti hogy nem érdekelted őt.

2011. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Csak a szokásos, ha kimondod, hogy kapcsolatot akarsz, akkor neki ez még túl gyors, ha kimondod, hogy dugni akarsz, akkor egy szexmániás tahó vagy. Ha normálisan viselkedsz és nem mondasz semmit, akkor barát leszel, mert neki nem esik le, hogy mit akarsz, persze a nők jobban ismerik a testbeszédet stb.

Legközelebb ne görcsölj semmin. Érezd jól magad. Szard le az egészet. Higgye azt a csaj, hogy te nem is igazán akarsz semmit, csak jól el vagy. Ne higgye, hogy minden szart megtehet veled, mert te kézzel-lábbal kapaszkodni fogsz belé. Ha ez nem tetszik neki, mehet a francba, majd lesz másik.

2011. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Én a jó múltkor több mint négy órát voltam egy lánykával és annak sem lett folytatása. Itt inkább arra tudok gondolni, hogy egy voltál a 10 randi kliense közül és ugye hölgyválasz van, tehát volt miből válogatnia. Nem feltétlenül veled van a baj. Baromi fontos randiszabály sztem, hogy a kedvességgel és bókokkal csínján kell bánni. Valahogy azt a szintet kell elérni, hogy ne izgulj az első alkalommal, mert általában második esély nincs..
2011. szept. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!