Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha barátnőm besértődik mindig ilyen apróságokon?

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit pontosabban?És meddig tart a "sértődése"??
2008. dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

Dobd, sokat spórolsz magadnak (időben és szenvedésben is) :)

Vannak ilyen lányok, még érniük kell, de lehet sosem lesznek jók. Neked biztos nem.

2008. dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
A 2. válaszolóval nem értek egyett! Ezért még ne dobd...néha nekem is van olyan h csak hülyeségből "megsértődök" ...merthát: Veszekedés után édes a békülés!! ;)
2008. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

hát elég sokáig tart a duzzogása mikor együtt vagyunk és akkor olyankor csak ülünk és ö sose akar békülni! Mindig azt várja hogy én béküljek de nem tudom miért :S

pl valami rosszat szólok egyböl elkezd püfögni hogy ez igy meg úgy...

2008. dec. 9. 17:25
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele és mond neki hogy ez idegesít és változtasson mert nem lehet bírni és nem szereted ha valaki nyávog és hisztizik! Nekem többek közt ezrét nincsenek lánybarátaim mert nem bírok nyávogásba lépést tartani velük!:) Keress egy normális lányt ha nem javul a helyzet mert sokat fogsz szenvedni miatta!!!
2008. dec. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
én is nyivákolok mindig! de a barátom szereti ha bevágok egy mérges fejet olyan kis cukin(persze ha kis dologról van szó) és utána eljátszom h nem szólok hozzá...vmelyik nap:nem szóltam hozzá,kimentem inni,és beordított h hé Manóver!ez azért vicces,mert manónak hív és olyan mintha azt mondta volna h manőver...ittam és majdnem meghaltam a nevetéstől közbe,de csak halkan h ne hallja..és kiszólt h hallom h nevetsz tökfej...bejöttem és kitört belőlem a nevetés...nagy sértődés volt...:D
2008. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból tudom, hogy roppant idegesítő. Ha hülyeségen sértődik meg és TÉNYLEG jelentéktelen és túlzásba viszi, akkor ne te nyiss békülés terén! Erre valószínűleg még jobban megsértődik, de csak felfogja előbb-utóbb, h nem normális amit csinál. Ha semmi nem változik, akkor meg mondd meg neki kerek perec, hogy ez így nem megy, változzon meg, különben nem lesz jó vége.
2008. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

Én ennél nem azt mondanám,hogy ne ő kérjen bocsánatot(vagyis p http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. nem mindig mehet így..),de a nők,vagyis mi,jobban szeretjük,ha nem kell mások előtt "megalázkodnunk",szóval éreztesd,hogy szereted,és ha már látod,hogy "kitörőben" van a besértődés:D,akkor kezdj el vele kedves lenni,és kérj tőle bocsánatot,hidd el beválik(általában:P).Aztán,ha nagyon nem bírod már:P,akkor NYUGODTAN(úgy értem higgadtan),mond meg neki,hogy nem szeretnéd többet,hogy "ez" legyen,és minél többet kedveskedj,szeretgesd őt.:)

Remélem segítettem!

♥B.Barbi♥

2008. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bocs: *vagyis persze...*
2008. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
jó megkéne baszni!!!!!xdxdxdxdxdxdxdxdxd
2008. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!