Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha barátnőm besértődik mindig ilyen apróságokon?

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 17:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az milyen már, hogy 17:22. lepontozták, 17:26-t pedig nem, pedig teljesen ugyanarról beszélnek: a hisztis csaj nem jó, váltani kell amíg még könnyű.
2008. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Keress inkabb egy nem sertodos csajszit, van beloluk is eleg! Ne vesztegesd az idodet, semmi ertelme nincs, gondolj csak bele. Egyfolytaban duzzog, mert lehet, hogy o sajat magaban nem boldog, nem is veled van gondja.

Tul gondterhelt. Keress inkabb "tisztabb" csajszit, meglatod majd a kulonbseget!

2008. dec. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szerintem nem biztos hogy az apróságok szerinte is csak apróságok!

Gondolkozz el miert szokott megharagudni, és vajon nincs-e tényleg oka rá.

Lehet kicsit érzékenyebb tipus,erre figyelj oda, és légy vele óvatosabb.

2008. dec. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én barátnőm is ilyen, de én hagyom hogy lenyugodjon, utána odamegyek beszélni vele, és vagy hozzámszól vagy nem :) de 2 nap mulva meg már megint együtt lógunk mintha mi sem történt volna ^^
2008. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!