Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kéne tennem, egyszerűen úgy érzem egy rakás szerencsétlenség vagyok. 17 éves létemre még egy pasival se jártam. Voltak srácok, akikkel találkozgattam, de puszinál tovább sose jutottunk. Nekem mindig is nehezemre esett kimutatni az érzéseim, lehet hogy sokan kívülről ezért "hidegnek" találhatnak, pedig valójában igénylem, hogy szeressenek, és én is nagyon tudok szeretni. Az előző srác, akit kinéztem magamnak, azzal koptatott le, hogy túl nyomulós vagyok, pedig csak őszintén érdekelt mi van vele és tényleg fontos volt számomra...Most is tetszik egy srác, de félek, hogy megint elrontom a dolgokat. Mit kéne tennem, hogy végre bepasizzak?? Alapvetően szerintem egy kedves, jófej és csinos csaj vagyok, de vhogy még sincs szerencsém ezen a téren..
2010. júl. 5. 13:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket:)
2010. júl. 5. 14:28
 12/16 anonim ***** válasza:

én is így vagyok :/

16/L

de sajna nálam az is a gond hogy túl megválogatom a pasikat! Ez baj .. de nem tehetek róla

2010. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
hát az előző srác azzal koptatott le, hogy túl nyomulós vagy, akkor szerintem nem is illetek össze. Keress olyas valakit aki úgy bír ahogy vagy. Azt mondtad túl nyomulósnak mondott a srác, gondolom ez alatt azt érthette, hogy sokat érdeklődtél felőle, ragaszkodó vagy ami sok fiúnak kifejezetten tetszik, nekem bejön, valakinek nem. Csak add magad, az a lényeg. Mosolyogj a fiúra sokat, beszélgess vele, aztán ha még mindig nem vágja a helyzetet, akkor simán kezdeményezhetsz ha nagyon tetszik neked.
2010. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi, mosolyogni mosolygok sokat, akkor is mikor nem kéne:)Sztem ő is érzi, hogy több is lehetne, remélem összejön és megtöröm az eddigi tendenciát:D
2010. júl. 5. 15:31
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak nem muszáj h bepasizz csak azért, hogy legyen pasid...hanem azért mert szereted az illetőt.
2010. júl. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Tudom, és tényleg szeretem is őt:)
2010. júl. 5. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!