Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kéne tennem, egyszerűen úgy érzem egy rakás szerencsétlenség vagyok. 17 éves létemre még egy pasival se jártam. Voltak srácok, akikkel találkozgattam, de puszinál tovább sose jutottunk. Nekem mindig is nehezemre esett kimutatni az érzéseim, lehet hogy sokan kívülről ezért "hidegnek" találhatnak, pedig valójában igénylem, hogy szeressenek, és én is nagyon tudok szeretni. Az előző srác, akit kinéztem magamnak, azzal koptatott le, hogy túl nyomulós vagyok, pedig csak őszintén érdekelt mi van vele és tényleg fontos volt számomra...Most is tetszik egy srác, de félek, hogy megint elrontom a dolgokat. Mit kéne tennem, hogy végre bepasizzak?? Alapvetően szerintem egy kedves, jófej és csinos csaj vagyok, de vhogy még sincs szerencsém ezen a téren..
2010. júl. 5. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Te olyan nekemvalónak tűnsz így :D;)
2010. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
:)Köszi. Elsősorban arra lennék kíváncsi hogyan tudnám lekűzdeni a gátlásaim és kimutatni az érzéseim, van vki aki hasonló gondokkal kűzd??:)
2010. júl. 5. 13:48
 3/16 anonim ***** válasza:

Igen énis ilyen vagyok

sztem keress magadnak egy ugyanolyan fiut mint te :)

2010. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A mostani srác, akit kinéztem, azt mondta, hogy ő is nehezen enged magához közel másokat, de ez nekem vhogy méginkább megnehezíti a dolgom, mert sose tudom mi járhat a fejében, nem ad jeleket, hogy valóban tetszem-e neki. Nem jutunk előbbre, mert egyikünk se lép, ő azt várja, hogy én lépjek én meg tőle várok vmi reakciót.
2010. júl. 5. 13:54
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja, és egyre elkeseredettebb vagyok, mert úgy érzem én senkinek nem kellek, a barátaim is azt mondják, hogy nem értik miért nincs még pasim, és hogy már igazán megérdemelnék vkit.
2010. júl. 5. 13:58
 6/16 anonim ***** válasza:
ne azzal foglalkozz, hogy mit gondol rólad. add magad és kész.
2010. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igyekszem, csak nem tudom hogyan jelezzem, hogy többet szeretnék, egyszerűen nem merek lépni és kimutatni mit érzek.
2010. júl. 5. 13:59
 8/16 anonim ***** válasza:
hol lax?
2010. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Zala megye, de ennél bővebb infót csak priviben:)
2010. júl. 5. 14:03
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha tényleg tetszik az a fiú és úgy érzed te is neki csak nem meri kimutatni, akkor legjobb az őszinteség. Vegyél erőt magadon és mondd el amit érzel.

Szerintem 17 évesen még nem vesztettél semmit ha nem jártál senkivel. Az igazival úgyis könnyen fog menni az ismerkedés és nem jösz zavarba ha őszintének kell vele lenned.

2010. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!