Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szemét dolog volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemét dolog volt ez tőlem vagy épp ellenkezőleg? Történet lennt

Figyelt kérdés

A lány nagyon aranyos, egyszer találkoztunk, jól elbeszélgettünk. Távolság szerintem elég sok egymás között, akkor megbeszéltük hogy nem lesz több köztünk ez miatt.

De utána megint úgy lett hogy cask kellene találkozni. Holnap találkoznánk de akárhányszor gondolok a találkozóra mindig arra gondolok hogy el se kezdjem inkább. Egyrészt a távolság( vonat, bkv kb. 2,5óra) , meg egyéb gondjaim vannak amiért nem pedig nagyon jó lenne eddigi két silány kapcsolatom után amit nézhetünk semminek is mintha nem is lett volna még barátnőm. Szeritnetek szemét vagyok hogy lemondtam így érvelve? szerintem jobb minthogy pár hét múlva hagyjuk abba mikor már talán lenne kötődés. Hogy vélekedtek? Ne kíméljetek csak az igazat! 18/F


2010. júl. 3. 17:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig nem!

Most kihagynad azert ezt az alkalmat mert felsz h mi lesz ha vege lesz meg stb.

Most ezzel a gondolkozas modal az utcara se messz ki nehogy rad doljon egy fa vagy nem is tudom...

De lehet h ha most nem probalod meg mindig banni fogod!

De ha megprobalod es megsem ugy alakul meg mindig jobb.

2010. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem maradjatok barátok. Ha a csaj nagyon nagyon bejön neked ami nem így jött le akkor úgyis meg fogod oldani hogy többször találkozzatok, de amúgy nem érdemes.


A szerelmeseknek heti 1-2 alkalom kínszenvedés!

Szerintem józanul ítéltél, de az a rész még hátravan hogy ezt személyesen is elmondd a lánynak! Mert ugye ez róla is szól!....

2010. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon bejön a lány:D Beszéltem vele, és abszolút megértette. Kicsit várok mindenképp mert valahogy nem tettem le róla ő meg pláne nem. Talán suli közben közelebb lennénk egymáshoz. kb fél óra:) Úgyhogy nagyon megértő
2010. júl. 4. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!