Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szemét dolog volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemét dolog volt ez tőlem vagy épp ellenkezőleg? Történet lennt

Figyelt kérdés

A lány nagyon aranyos, egyszer találkoztunk, jól elbeszélgettünk. Távolság szerintem elég sok egymás között, akkor megbeszéltük hogy nem lesz több köztünk ez miatt.

De utána megint úgy lett hogy cask kellene találkozni. Holnap találkoznánk de akárhányszor gondolok a találkozóra mindig arra gondolok hogy el se kezdjem inkább. Egyrészt a távolság( vonat, bkv kb. 2,5óra) , meg egyéb gondjaim vannak amiért nem pedig nagyon jó lenne eddigi két silány kapcsolatom után amit nézhetünk semminek is mintha nem is lett volna még barátnőm. Szeritnetek szemét vagyok hogy lemondtam így érvelve? szerintem jobb minthogy pár hét múlva hagyjuk abba mikor már talán lenne kötődés. Hogy vélekedtek? Ne kíméljetek csak az igazat! 18/F


2010. júl. 3. 17:06
1 2
 1/13 Funktasztikus ***** válasza:
100%
figyelj egy próbát meg inkább próbáld meg mint késöbb meg bánd hogy nem próbáltad:D
2010. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Funktasztikus ***** válasza:
30%
nem szemét voltál hanem idióta bocsi te mondtad:D
2010. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
vicces hogy egy tizenéves taknyos idiótáz le másokat.. a kis tapasztalt. hehe.
2010. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Két-három dolog ami nekem hátráltató tényező:( közvetlenül nem zavaró tényező csak a távolság ebből. Heti egy-két alkalaommal találkozás meg kevés.
2010. júl. 3. 17:21
 5/13 anonim ***** válasza:
belemehetsz a távkapcsolatba. Kicsit szenvedés lesz, de legalább lesznek "szabadnapjaid". Nem unod meg olyan hamar, stb. Rengeteg előnye van a távkapcsolatnak, ugyanakkor hátránya is. Ha tetszik, és úgy látod hogy béna vagy csajozás terén, akkor ragadd meg az alkalmat. Veszíteni nem fogsz.
2010. júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17:23-as vagyok. Heti 1-2 találkozás? Ez távkapcsolatban álom. Nekem csak a vonatút 2,5 óra barátnőmhöz, és 2 hetente találkozunk felváltva. Ő az első normális kapcsolatom. Úgyhogy heti 1-2 találkozás egy távkapcsolatban bőven jó, hidd el, az se lenne jobb ha minden nap együtt lennétek.
2010. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy esélyt mindenképp megérne, de ha egyből így állsz hozzá a dolgokhoz, hogy távolság, meg előző kapcsolat....szóval ez nem így működik.


Nekem pl. megérne még 3 óra utazást is, hogy lássam azt akit szeretek....de hát nem vagyunk egyformák. (hála az égnek...)

2010. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Funktasztikus ***** válasza:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:12


háth ha képes vagy fenn akadni ilyenen akkor te se lehetsz agyiszinten több:D

2010. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tavkapcsolatba vagyok en is.

Nem bantam meg h ezt valasztottam mert azota mar a menyasszonya vok:d

2010. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
szerintem jól tetted. később jobban fájt volna, így még el tudod felejteni.
2010. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!