Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 25 éves férfi mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 éves férfi mit akar egy 16 éves lánytól?

Figyelt kérdés
De tehetném fel úgy is a kérdést, hogy egy 16 éves lány mit akar egy 25 éves férfitől?
2019. márc. 14. 23:28
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
46%

En is 16 voltam,az akkori párom 26. 7evig voltam vele,van egy lányunk is. Nem minden ilyen kapcsolat beteg!

N27

2019. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
46%

Értsétek már meg, hogy egy 16 éves lány - főleg ha kifejezetten nőies,- NEM kislány!


Biológiai értelemben már már nő, sokan mentalitásban is azok, és jogi értelemben legális számára a szex, bárkivel.


Nem értem, ezt a hőbörgést, ami itt van, hiszen még a régi idők is az általam ismertetett véleményt igazolja.

2019. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
8%

Kíváncsi vagyok, hogy a 31-es kommentet hogyan magyarázzák majd ki...


Ja, hogy sehogy? Ilyenkor már kuss van. :D

2019. márc. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
65%
én 15-16 éves voltam, amikor összejöttem egy 24 éves sráccal. 3 évig voltunk együtt, komoly kapcsolat volt, szerettük egymást őszintén. 16 évesen már senki sem gyerek, még ha felnőttnek talán túlzás is lenne nevezni. gondoljatok már bele abba, hogy régebben egy 16 éves már házas volt és túl volt minimum egy szülésen.. mondanom se kell érettebb voltam a korosztályomhoz képest. a srác pedig tapasztalt volt, tudta, hogy kell bánni egy nővel, kifinomult volt. sokkal jobban egy húron pendültem vele mint az osztálytársaimmal. szexuálisan is sokkal többet tudott nyújtani. kifejezetten örülök, hogy egy nálam idősebb sráccal veszítettem el anno. nagyon figyelmesen és tapintatosan bánt velem. valószínűleg egy korombeli srác nem sokat teketóriázott volna velem.. beszélgetni is sokkal jobb volt vele, nyitott volt mindenre, kiforrott véleménye volt és minidig biztos támaszt jelentett. ráadásul nem lehet általánosítani.. van olyan lány aki 16 évesen tényleg már egy felnőtt nő, és van olyan srác aki 25 évesen még egy gyerek. amúgy meg ne foglalkozz mások véleményével :) ha jól kijöttök akkor nem mindegy hány évesek vagytok?
2019. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
#33: Van itt egy olyan lepontozó keménymag, akiket egy témában sem érdekelnek az érvek, csak szimplán szeretnek feljönni fröcsögni. Az életben sikertelenek és frusztráltak, itt minden kérdésnél előadják a szentet és a csodát, de még a mondatok értelmezése is nehezen megy nekik. Ami nem illik a beszűkült világképükbe vagy nem egyezik a véleményükkel, azt pedig csak támadni tudják, érvek nélkül.
2019. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!