Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 25 éves férfi mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 éves férfi mit akar egy 16 éves lánytól?

Figyelt kérdés
De tehetném fel úgy is a kérdést, hogy egy 16 éves lány mit akar egy 25 éves férfitől?
2019. márc. 14. 23:28
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
35%

#9: Nem mi leszünk attól hányadékok, hogy az egyéni beszűkült és indulatokkal teleszőtt véleményed mögött még egyes szavak jelentésével sem vagy tisztában, de dobálózol velük és még a törvényeket is szrnak titulálod, mert épp nem tetszenek.

Az csak mellékes, hogy valószínűleg senkit sem vernél semennyire, mert csak egy gagyi nethuszár vagy, akit még egy 16 éves csaj is fél perc alatt porig alázna.

2019. márc. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
13%

Akkor az problémázó kérdező szerint az is gond ha valaki fiatal fiúként az 50-es nőkre hajt.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2019. márc. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
50%

"Egy szó, mint száz, kedves kérdező, a fiatalember valószínűleg csak egy könnyen manipulálható spermatartályt keres a 16 éves lányban."


Ezzel csak az a baj, hogy nem minden 16 éves lány egyforma. Én ismerek egy 17 éves lányt, aki külsejét tekintve lazán kinéz kb. 20-22 évesnek, gondolkodásában pedig magasabb szinten van, mint egy 30 éves. Már gyerekkorában is klasszikus irodalmat olvasott, míg a többiek ugróiskoláztak. Fiatal kora ellenére több nyelven beszél, és több témában is otthon van, én tanulok általában tőle, pedig több mint 10 évvel idősebb vagyok nála.


Szóval ennyire azért nem kell általánosítani.

2019. márc. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
46%
A 16 éves egy gimnazista gyerek. A saját korosztályban kéne ismerkednie a fiúkkal, nem pedig hozzá képest öreg, frusztrált férfiakkal.
2019. márc. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
46%
Vicces amúgy, hogy mennyien beszélnek lenézően a dologról, miközben elfelejtik, hogy a nagyszüleik korában ilyen korban tök megszokott volt ilyen korkülönbséggel a házasság...
2019. márc. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
48%

#11: majd ha a 16 éves gyereklanyodat egy 40-es foszer dugja, akkor is ilyen nagy legyen a szád.

Az összes vén trottyot el fogom hajtani a lanyomtol. Igen, a 25-ot is. Ne az én gyerekekemet pecezze ki, mert farok nélkül fog távozni.

2019. márc. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

#17


Ez könnyen elképzelhető.


Az az én exbarátnőmet 16-17 éves korában egy 50-es nőcsábász hapsi dugta, aki akkor jött haza az USA-ból. Hónapokig a szeretője volt...

2019. márc. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
30%

Amúgy vicces dolog ez...


Mert ha nekem lányom lesz, akkor én azt szeretném, ha tiniként egy 20 + feletti (komoly) pasival legyen együtt.


Mivel magam is pasas vagyok, és voltam kamasz, (ráadásul nem is olyan nagyon rég) ezért tudom, hogy a tinifiúk fejében mi jár, meg hogy milyen "minőséget" képesek nyújtani.


Én éppenséggel a sok kis tini köcsögöt fogom elzavarni a 16 éves lányom körül, mert nem fogom eltűrni, hogy majd az én gyerekemen gyakorolgassanak és "fedezzék fel" a testi örömöket. Majd ezt másnak a lányán, az enyémet nem fogom ennek kitenni.


Az én lányomat inkább dugja meg egy érett, és komoly huszonéves srác, férfi módjára.

2019. márc. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
20%

#16: Nem akarok gyereket. Ez nem jött be... :D

Amúgy 16 és 25 évesről van szó. Elolvastad egyáltalán a kérdést?

Azt meg ne gondold, hogy bárkit is elfogsz tudni hajtani a lányodtól. És biztos farok nélkül távozik, mert olyan kemény vagy. Vicces ez az oldal.

2019. márc. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
36%

Vicces, hogy a frusztrált nők hogy kiforgatják az egészet. Jön a szokásos, rosszindulatú "na majd ha a lányodat" szöveg, a 25 évesből meg már 40-50 éves lett a kommentekben.

Gondolom olyan nők írják, akik felett eljárt már az idő, a harmadik x, és frusztrálja őket, ha egy pasi egy évvel is csak fiatalabb csajokra néz rá, mint ő...

2019. márc. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!