Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 25 éves férfi mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 éves férfi mit akar egy 16 éves lánytól?

Figyelt kérdés
De tehetném fel úgy is a kérdést, hogy egy 16 éves lány mit akar egy 25 éves férfitől?
2019. márc. 14. 23:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
57%

Megtudni a pontos időt.

32/f

2019. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
40%
Nem ismerem őket, honnan tudjam?
2019. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
34%
Én is így találkoztam a lánnyal, aki a feleségem lett. Igaz, találkozás után egy hónap múlva már 17 volt.
2019. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
17%
Megélni a szex által nyújtotta örömöket remélhetöleg!
2019. márc. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
50%
Tudom, hogy tetszik neked a pasi, és most féltékenykedsz, hogy te nem kellesz neki, de tedd túl magad ezen.
2019. márc. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
41%

Több mindent akarhatnak egymástól, kérdés, hogy a céljuk egyezik-e.


A beleegyezési törvény értelmében egyébként azt csinálnak, amit akarnak:


[link]

2019. márc. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
29%

Most mindenki azt fogja írni, hogy csak a kihasználásra megy rá a férfi,de ez általában nem igaz.

Az ilyen lányok még őszinték ragyognak, minden kis apróságnak tudnak örülni. Őszintén tudnak szeretni. Az ember szinte megfiatalodik tőlük.

A legnagyobb görénységnek tartom, ha valaki ezt kihasználja, ahelyett hogy csak szimplán örülne neki.


Későbbi női korosztályok 20-30 évesek számítóak gonoszak, "matekosak";- ez lehet amiatt mert sok rosszon mentek keresztül vagy belefásultak.


A legrosszabb nő korosztály-tisztelet a kivételnek- az ilyen "anyóskor". Amikor az élő fába is belekötnek, és semmi sem jó nekik.

2019. márc. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
5%

#7-essel egyetértek. Szexista kettős mérce, hogy a férfiakra többször van ráhúzva, hogy érdekből választanak fiatalabbat, miközben azt többször elfogadják, ha egy 20 éves nő egy 30 éves férfit akar.

A sztorihoz pedig hozzátartozik, hogy a húszas női korosztály (ezért majd biztos kapom az érintettektől a piros kezeket) sokszor elég befásult, lelakott, kedvtelen, miközben az egójuk a fellegekben jár.

2019. márc. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
48%
Milyen hányadék emberek gyűltek itt össze már megint...komolyan, egyikőtök sötétebb, mint a másik...Persze, a kérdező biztos féltékeny egy olyan szerencsétlenre, aki kamaszokra hajt felnőtt létére... :D Ez a szöveg a "ragyogó és tiszta lelkű" , szűzies tinilányokról meg kifejezetten hányingerkeltő, és erős pedofil felhangokkal rendelkezik. Bár megszokhattam volna, hogy gyakorin elfogadott a pedo- és ephebofília. Sajnos az aberráció itt szabad teret kaphat. Aki meg a beleegyezési korhatárral okoskodik, persze, lehet példának hozni egy szar törvényt, attól még ugyanolyan emberi selejtek vagytok, ha éltek a lehetőséggel. Egy szó, mint száz, kedves kérdező, a fiatalember valószínűleg csak egy könnyen manipulálható spermatartályt keres a 16 éves lányban. Az ilyet addig verném, amíg mozog, az összes itteni degenerált pedomosdatóval egyetemben.
2019. márc. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
25%

# 9


Ordít a frusztráció a hozzászólásodból, hogy valami narancsbőrös asszony vagy.

Engem pl. hidegen hagy, hogy 30-40 éves nőknek bejönnek az izmos, fiatal fiúk, mivel nincs kisebbségi komplexusom.

A pedofil gyerekeket bánt, őket én is felakasztanám, de semmi köze a kérdésben szereplő esetnek ehhez, és ezzel becsületsértést követsz el.

Mindenki szereti a szépet és a fiatalt, felesleges álszenteskedni.

Én örülök, hogy nem olyan törvényeink vannak, mint a fogyatékos amcsiknak, ahol sorra csukják le a huszonéves tanárnőket, mert dugnak egy 16-18 évessel. Nevetséges.

2019. márc. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!