Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok sokszor szólítanak le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok sokszor szólítanak le titeket az utcán? Általában milyen szöveggel? Örültök a próbálkozásnak?

Figyelt kérdés
Csak akkor mosolyogtok és vagytok kedvesek a sráccal ha tetszik, többnyire meg közömbös arccal elkülditek őket más helyekre :S (Van tapasztalat ilyen is olyan is)
2010. jún. 29. 21:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
és ha mondjuk a balatonon sétálgatás közben? ott tuti nem sietsz sehova
2010. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

uhh sokszor volt már és utcán nem nagyon szeretem. egyszer úgy jött oda valaki, hogy csak tüzet kért, aztán azt mondta hogy: bocsi, de nem szívesen hagyok itt egyedül egy ilyen szép lányt. ez még kedves volt

persze voltak az undorító beszólások, hogy: bírnám ha szopnál. meg:nemkell, hogy kedves legyél csak gyere fel hozzám. meg ilyenek

inkább buliba jöjjenek oda, esetleg tudok egy jót táncolni valakivel :)

2010. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok tökéletes, de azért egy szemüveges, szakadt ruhás, akin látszik hogy szed valamit, odajön és elkezd magyarázni az gáz. Vagy akinek nagy az arca, de nincs mire, azokat sem kedvelem. Nem tudom fiú vagy-e vagy lány, de gyanítom aki egyáltalán nem tetszik neked és nyomul rád, azzal nem fogsz trécselni, hanem lerázod.

Deeeneeem te elkezdesz vele beszélgetni, sőt még össze is jössz vele valószínű.

2010. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nem éppen a balatoni sétára gondoltam.;) dehát valamibe bele kellett kötni...;)
2010. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Annál undorítóbb nincs is, mikor 50-60 éves taták az utcán megállítanak "szia cica, van gazdád?" meg hasonló szövegekkel :S
2010. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nem a "jó a segged kő kóla" színvonalú leszólításra gondoltam :) Akinél így próbálkoztam azt látásból ismertem, volt már előtte szemezés ezért úgy döntöttem megpróbálom. Köszöntem, megkérdeztem ráér-e egy picit, aztán elmondtam a mondókámat. Végig mosolygott szóval annyira nem lehetett neki kellemetlen. Sajnos nem lett belőle semmi mert volt barátja, így jártam :| Aztán elköszöntem és elnézést kértem hogy feltartottam.

Nem tudtam a lányról semmit (tehát pl hová jár szórakozni, stb...) és nagyon szerettem volna jobban megismerni, ezért más lehetőségem nem nagyon volt.

21:04 - Így azért annyira csak nem undorító tapló dolog

2010. jún. 30. 00:46
 17/17 anonim válasza:

Én nagyon birom.xD

szakadni szoktam rajta.:D

volt olyan h két tróger beszélgettek.

elmentem előttük és elkezdi az egyik a másiknak: "szombaton azt a csajt megkúrom" és mutogat felém.

én csak röhögtem és kultúráltan megkérdeztem: anyád nem ér rá?:D

de különben azt tényleg szeretem amikor megállít valaki, megkérdezi hogy mennyi az idő és közben megjegyzi hogy nagyon csinos vagyok és azt mondja h "holnap ugyanitt ekkor?:D". ez olyan kedves szokott lenni.:)

2010. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!