Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más lányokat is gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányokat is gyakran szólítanak le és hívnak meg egy italra az utcán? (lent)

Figyelt kérdés
Velem van, hogy naponta megesik, ha másnak mondom csak néz, hogy "mekkora mázlim van", meg hogy őt még sosem. Nekem meg olyan természetes. Ilyenkor rendszerint leszólítanak, elkérik a számom, elhívnak kávézni vagy vacsorázni. Egyszóval randizni "csakúgy". Általában azért csodálkoznak, hogy az utcán vagy boltokban is elhívnak és nem csak szórakozóhelyeken. Pedig nem vagyok egy "telimázolt cicikitevős", normálisan, csinosan öltözködöm.
2010. júl. 28. 20:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ja.
2010. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Ez most egy burkolt dicsekvés? Gondolom nem te vagy az egyetlen lány a földön, akit leszólítanak és meghívnak egy italra.
2010. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Nem hiszem, hogy más lányokat is csak úgy leszólítanának, Te vagy az egyetlen.



Ezt szeretted volna olvasni?



Szánalom.^^

2010. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%
Én nem örülnék ennyire, ha k-nak néznének...
2010. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem szoktak " csak úgy" leszólítani.De örülj ha téged igen .....:S ez kicsit olyan kérdés volt,hogy megmutatod: te vagy valaki..
2010. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem, nem dicsekedni akartam, egyszerűen csak nem értem miért csodálkozik ezen az összes lány ismerősöm. Azt gondolom ennek természetesnek kéne lenni, nem látok benne semmi különöset és magamat sem érzem ettől "extrának". Mint mondtam, nem, nem öltözködöm k.urvásan! (ha pl. a térdig érő egyenes szoknya és a selyemblúz neked annak számít, akkor elhamarkodott kijelentést tettem.)
2010. júl. 28. 20:43
 7/21 anonim ***** válasza:

Mutass már magadról képet, hogy tényleg olyan vagy-e, amilyen...


Elég kamu kérdésnek tűnik...

2010. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm is mintha ilyesmivel dicsekedett volna.

Mi a monogrammod?

2010. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ja, akkor nem k*rvának nézel ki, hanem gazdagnak!
2010. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem kamu, nem gondoltam, hogy ez ilyen polgárpukkasztó lesz. Írtam már, ebben nem látok semmi különöset, ha tetszik egy nő egy férfinak akkor természetes, hogy leszólítja. Több millió férfi van és több millió nő, így sose gondoltam, hogy ez olyan furcsa. Azt a választ vártam, hogy "persze másokat is ez így normális". Képet nem küldök, ezt az oldalt sokan látogatják és nincs feltűnési viszketegségem. A monogrammom: D.A.
2010. júl. 28. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!