Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más lányokat is gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányokat is gyakran szólítanak le és hívnak meg egy italra az utcán? (lent)

Figyelt kérdés
Velem van, hogy naponta megesik, ha másnak mondom csak néz, hogy "mekkora mázlim van", meg hogy őt még sosem. Nekem meg olyan természetes. Ilyenkor rendszerint leszólítanak, elkérik a számom, elhívnak kávézni vagy vacsorázni. Egyszóval randizni "csakúgy". Általában azért csodálkoznak, hogy az utcán vagy boltokban is elhívnak és nem csak szórakozóhelyeken. Pedig nem vagyok egy "telimázolt cicikitevős", normálisan, csinosan öltözködöm.
2010. júl. 28. 20:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
ezt most dicsekvésnek szántad? ez az oldal tele van elkeseredett, önbizalomhiányos emberekkel, ne itt kérkedj!
2010. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nahát, nekem is ez a monogrammom, de nálam csak 1-2szer volt. Bár gondolom te most direkt márt adtál meg. :D

(Am tényleg dicsekvésnek tűnik a dolog.)

19L

2010. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen,többször míg pultos voltam, és? Én sose dicsekedtem vele a barátnőimnek, se senkinek. Egy vadidegennel meg úgyse megy el senki, szerintem.

Én is úgy gondolom, h ez csak dicsekvés.

2010. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Utolsónak: ez milyen hozzáállás már? H. vadidegennel úgysem megy el senki? Így kizárod annak a lehetőségét, hogy új embereket ismerj meg... érdekes szemléletmód.
2010. júl. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Megnyerő és kedvesen bátorító a kisugárzásod! A másik csaj biztos azt sugallja hogy ilyenre nem vevő!
2010. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Miért? Bármilyen ismeretlen emberrel, aki csak úgy szembejön veled az utcán, és azt mondja: helló, meghívhatlak egy italra?...annak csak úgy igent mondanál? Én biztos nem, ha még soha nem is láttam, vagy beszéltem vele, sőt a nevét sem tudom. Mint mondtam, míg pultos voltam gyakran volt ilyen eset, de azokkal az emberekkel beszélgettem, bemutatkozott. Esetleg fesztiválokon is volt ilyen, de ezek másak, így igen, de úgy, h csak ott jön velem szembe, és leszólít, nem hiszem.
2010. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 26/F vagyok pont jól jött ez a kérdés, és mivel itt a nyár újra szeretnék ismerkedni lányokkal. Többek közt arra gondoltam, hogy mit szólnának a lányok, ha utcán leszólítanám őket akár ismeretlenül is és elhívnám őket fagyizni? (és persze közben beszélgetés, ismerkedés lenne a dologból) :). Ilyet még sosem csináltam, nem volt hozzá merszem, de most 2 év csetelés után érzem magamban a bátorságot hogy le merjem szólítani idegeneket is. Végül is ez amolyan kíváncsiságból, vagy "játékból" is jó, hogy miként reagálnának erre a helyzetre a lányok. Jó lenne kiírni egy ilyen jellegű kérdést, már csak azért is, mert a lányok/nők egy része is panaszkodik, miért nem mernek kezdeményezni a férfiak/fiúk.?

2010. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
De az utolsó hozzászólótól kérdezem, ha fesztiválon, vagy bárban hív meg egy idegen az mért lenne más szituáció, mintha csak az utcán? Hiszen ugyanúgy ismeretlen az illető...tehát ha ugyanaz az ember leszólítana egy fesztiválon annak igent mondanál de ha az utcán akkor nemet? Pedig ugyanaz az ember...
2010. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
De a fesztiválokon, és bárban közelben vannak ismerősök is. Lehet, ezzel csak én vagyok így, elég bizalmatlan ember vagyok.
2010. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos velem is megesik ilyesmi.Én nem igazán örülök ennek, ilyenkor mindig elküldöm öket, mert akik engem leszólítank, nos.........

Látni mit akarnak,én meg többrebecsülöm magam annál,h akárkivel. Persze ebben is vannak kivételek. Neked hát,ha szerencséd lesz egyszer,de ne kergesd magad álmokba.

Ja egyébként én abszólut-e nem szoktam csinosan öltözni, melegítőben mászkálon, nyáron rövidnadrág,pólo, ilyen lenge,mint amit a fiúk szoktak hordani.(persze lány felsöket hordok. :D)

Szia!

2010. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!