Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Lányok, titeket milyen gyakran szólítanak le pasik?

Figyelt kérdés

Kicsit több részkérdés lenne és örülnék ha minél többen válaszolnátok. Kort is légyszíves.

1. Milyen gyakran szólítanak le pasik? Milyen körülmények között?

2. Ezekből a srácokból/férfiakból mennyi az akikkel úgy érzitek lehetne folytatás is? (és milyen természetű kapcsolat?)

3. Ti mennyire érzitek magatokat vonzónak vagy mások mennyire találnak titeket vonzónak?

Előre is kösz. :)


2010. okt. 15. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Soha nem szólítanak le (nem is járok discoba vagy egyéb hasonló helyre) de a körülöttem lévők szerint jól nézek ki,de én nem bízom el magam...

L/15

2010. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1: Fogalmam sincs, ha épp itthon vagyok akkor nem sűrűn, de közlekedés közben (busz, villamos, vonat), vagy amikor szórakozni vagyunk akkor páran előfordul. Általában ha diszkóba megyek nem úszom meg a taperolósokat, pedig szívesen kihagynám a közeledésüket.

2: Egyetlen egyszer volt rá példa, hogy a dolognak volt folytatása, de akkor még fiatalabb naivabb voltam és hittem a meséknek

3: Nem tartom magam vonzónak, de csúnyának sem, épp ezért bosszant, ha minden ismeretség nélkül valaki előadja a komoly szándékait, sokkal inkább jobban esik, ha barátkozni akar velem szimpátia miatt és majd lesz ami lesz :)


21/N

2010. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez változó hogy mikor ugyanis nem járok szórakozni, csak suli meg haza :D de ha mégis kimozdulok bnöimmel akkor leszólítanak jah...Inkább kocsiból kikiabálni, dudálni szoktak pff

És eddig egyikkel sem volt folytatás

Magamat én nem tartom vonzónak, csak itthon a tükör elött, mikor tökéletesen van a hajam beállítva és szép a sminkem, de ha kilépek az utcára egyből annyi mindennek. De a visszajelzésekből csak nem lehetek csúnya.

2010. okt. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jajj azt kihagytam, hogy persze a munkások nekem is szoktak fütyülni meg az autóból üvöltés is divat, de ez őszintén hidegen hagy és inkább megalázónak érzem, mintsem bóknak. 21/N
2010. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
minden nap leszólítanak és akkor is ha csak a suliba megyek, jövök
2010. okt. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sokszor leszólítanak buszon, utcán, plázákban (bulizni nem járok). Ilyenkor totál zavarban vagyok, bár én vonzónak érzem magam jobb napjaimon, meg sokan mondogatják hogy jól nézek ki, de mégse vagyok tele önbizalommal.

Akik leszólítanak vannak köztük helyesek/kevésbé helyesek, de 5 éve van barátom, úgyhogy nálam tárgytalan a folytatás velük:) Persze azért jól esik az embernek ez, de sokszor futok bele igen erőszakos pasikba.

2010. okt. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. busz, utca..

2. egyikkel se, vagy rétinégerek és munkások vagy pedig 70év felettiek

3. szerintem nem vagyon vonzó. esteleg énis csak tökéletes hajjal és sminkkel otthon. :D

17L

2010. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!