Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szólítanak le a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szólítanak le a pasik?

Figyelt kérdés

Szerintem nem vagyok csúnya, meg szoktak nézni a férfiak, de ennyi. Ha van is olyan aki leszólít, az általában nem tetszik nekem. Aki meg bejön, az csak néz és ennyi (rosszabb esetben még csak nem is néz...) :D :S

Miért??


2010. jan. 23. 23:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
harapos vagy cicám?
2010. jan. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

velem is ez van.. :D

de am amikor voltam nyaralni akk ott csomoszor leszolitottak csak itt bp-én félösek.. :D

2010. jan. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert túl elérhetetlennek tűnsz, legyél közvetlenebb, barátságos, laza...az bejön nekünk.
2010. jan. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
vagy nem vagy olyan jó csaj, amilyennek tartod magad..., vagy a másik, hogy túl jól nézel ki és azt gondolják, hogy úgy se állnál szóba velük...
2010. jan. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Ja szerintem is ez a 2 lehetőség van.

De ha teszel fel 1 képet magadró akkor megmondom h a 2 közül melyik.

2010. jan. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg legyél még közvetlenebb....te is szólíts le másokat....Ne mászkálj csapatban...elég 1-2 barátnő....így nekünk könnyebb :D....ha leszólítok egy csajt...akkor a 4-5 barátnője rögtön sutyorog...ez kicsit ciki...lehet, h azon törik a fejüket, h mi a hibán....na jó..csak poénkodom....am tényleg bátrabbak vagyunk ha 1 vagy 2 csajról van szó :D
2010. jan. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

De ha úgy gondolják, hogy úgysem állnék szóba velük akkor miért néznek?


Egy példa: Van egy pasi akit rendszeresen szoktam látni buszon, de eddig nem vett észre. Aztán egyik nap rám nézett és mosolygott. Én visszamosolyogtam és ennyi volt. :O Semmi reakció erre. Pedig olyan jó lett volna... :/

2010. jan. 23. 23:48
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Te nem nézed tátott szájjal a tűzpiros Ferrarit ahogy 200-zal dönget az Andrássy úton? Dehogynem, mégis tudod, hogy az életben nem lesz olyanod. Itt a válasz a kérdésre. Nézni szabad. Az a pasi lehet foglalt volt, vagy mondjuk azt gondolta magában, hogy akkor most rámosolygok, hadd legyen egy jó napja a lánynak.
2010. jan. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Én egyszerűen félek a csajoktól, de csak attól aki jól néz ki. egy csomó ideig nem tudtam, hogy miért aztán egyszer rájöttem:

- A szexy és nagyon csinos csajok soha nem jönnek oda. Folyton több csaj veszi őket körül és oda sem lehet hozzájuk férkőzni. Na jó ez csak egy dolog. Az én bajom pl: az hogy nem akarok leégni a csaj előtt, izgulok és nem tudom, hogy mit fogok neki mondani... Ha oda is megyek mondok neki valamit, ő válaszol és aztán ennyi, nem kérdez semmit és szevasz... nem faggathatom elvégre az nem beszélgetés... Szóval az a lényeg, hogy annyira tisztelem őket, hogy nem akarok beégni. Annyit habozok hogy végül elmegy a csaj. :(


A rondább csajok egyszerűen odajönnek hozzám, egy kicsit beszélgetünk (általában nagyon beszédesek) és aztán ennyi. De ők máskor is odajönnek, és az a meglepő, hogy akkor is tök jól el lehet velük dumálni...

2010. jan. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Mert úgysem tolerálná egyik lány sem, hogy rasszista vagyok és a többségét már a bakancs elriasztja
2010. jan. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!