Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ez most a trend? Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez most a trend? Miért?

Figyelt kérdés

Megvolt a balatoni nyaralás.:-)))))Gondoltuk haverokkal na most belecsapunk csajozunk...vagyis csak csajoztunk volna de alig voltak szóló lányok.viszont ami nagyon feltűnt nekünk az az volt hogy fiatal 18-25 év körüli lányok egytől egyig 35-50éves palikkal voltak.

De ezen korosztályon belül sem a még idősebben is sármos jóképű hódító típusokkal.Hanem pocakos kopaszodó elegáns ingben aranylánccal(ez valami egyen öltözködési stílus a lóvésok körében?mert szinte minden 2. ember így volt öltözve)villogó kocsikulcsot kézben lóbáló palikkal.

Mivel mi kineveztünk törzshelynek egy helyet(ahol megfizethető volt a sör)ami pont egy parkoló melett volt így hamar rádöbbentünk h miért is vannak ezek a lányok a sokszór(legnagyobb jóindulatttal)is patkány ill. pocok rcú dagadtakkal.

A nőkből már tényleg kihalt a romantika meg a szerelem?Csak a pénz fontos nekik meg a csiilogás?Vagy az hők egy jó kocsi ülésén villoghatnak az többet ér nekik mindennél?

Hol vannak a első értékek meg a személyiség a fontos lányok????

Még mielőtt azt hoznátok ki h ezek szilikonos cicák voltak azelőtt megjegyeznem h nem nagyon többségében teljesen 7köznapi lányokról bezsélek.Jó persze voltak cicák is de.....


2010. jún. 28. 20:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
és hol vannak azok a pasik akik nem csak kihasználják a lányokat,és nem csak arra mennek? És nem kamuznak fűnek-fának... most én is általánosítottam,ahogy te is...
2010. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%

"A nőkből már tényleg kihalt a romantika meg a szerelem?"


Ez komoly? Azért mentél haverokkal nyaralni, hogy egy romantikus, kalandos szerelem szövődjön egy balatoni szépséggel?

Te valószínűleg "szexi" csajokat kerestél. Tehát a nők is fel tehetnék a kérdést, hogy "ez most a trend? Mindenféle jött-ment jó csajt akar magának?"

Aztán azért, mert valaki ronda vagy gazdag, nem jelenti azt, hogy rossz ember. Ahogy az, hogy szegény/középosztálybeli vagy, nem jelenti azt, hogy jó ember is vagy.

És végül, benned vegyék észre a belső értékeket, de a "pocokarcú dagadtakban" ne?

2010. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

Tudod én pont az ellenkezője vagyok a mai trendnek. Nem járok buliba-ez nem azt jelenti h panelpatkány vagyok és nincsenek barátaim-, benne vagyok minden ökörségbe-csak módjával-, imádom a focit, nincs műkörmöm, nem ülök minden 2. nap a szoliban, és egyátalán nem érdekel h kinek milyen verdája meg háza van-amit nem mellékesen esetleg anyuci vagy apuci tolt a pici segge alá-.

Fiús csaj vagyok, rövid a hajam -nőiesen rövid-, nem csípem ha kilóg a seggem egy szoknyából, gatyából, vagy a felsőből a melleim ha lehajolok.


Tudod h mit érek el azzal h önmagam vagyok és így jól érzem magam? Hiába vagyok természetes, laza, mosolygós, okos, ha nem vagyok egy modellalkat. 170 magas és 70 kg (aktívan sportolok) vagyok és a mai fiúk rám se néznek!!!! Nem szőke a hajam és kék a szemem, nincs meg az a 90-60-90-es álom alak sem és máris csak egy szürke kisegér vagyok.


Részben a fiúk is hibásak (tisztelet a kivételnek-igen kevés van manapság) mert ők tették ilyenné a lányokat, nőket. Érdekes régebben a telt csajokkal se volt semmi baj és néha még talán csinibbek is voltak mint a vékonyak. Manapság viszont már tömegáru a plázacica és mégis ez kell a pasiknak. De miért? Erre tudsz választ adni? Mert akkor rájöhetsz a saját kérdésedre is...


20/L

2010. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Akkor felteszem másképp a kérdést.

Ha ezek a pocokarcú kopaszodó lánclógató(ing pont odáig kigombolva h látszon)"álompasik"ugyanígy néznének ki de nem lennének gazdagok hanem mondjuk átlagos alkalmazottak mondjuk egy cégnél havi 140-ért.Ezek a lányok akkor is járnának velük?Akkor is megtalálnák bennük a belső értékeket?

Véleményem szerint nem.Fújjogva undort kifejezve zavarnák el őket a fenébe.Szerintem.De ti erre mit mondtok?

2010. jún. 28. 21:01
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
Az eszem megáll, és ácsorog. Na tudod, az ilyen kérdésekkel teljesen a padlóra tudnak küldeni.Először is, nem gondolod, hogy rossz helyen keresgéltél? Kettő, most komolyan, minden hapsi ekkora don huannak képzeli magát, hogyha betér egy ilyen helyre, rögvest tapadnak rá a lányok? És nem gondolod, hogy azok a 40-50 éves uriemberek jobbak mint ti? Most komolyan.. elvileg a kérdés miről is szól? Miért tapadnak a vén fószerokra a csajok, amikor ereje teljében szaladgáló fiatalok tömkelege csorgatja utánuk a nyálát? ÉS MÉG A NŐK A FELSZÍNESEK? Nevetséges...
2010. jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%
Most komolyan.. Te ezt mégis, hogy gondoltad? A lányokról mondod, hogy csak azért vannak ezekkel, mert pénzük van? És inkább lennének veled, mert te hejjj fiuk most csajozunk, csináljunk fel valakit? !!! Eszednél vagy te?
2010. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%

Most őszintén mit vársz a nőktől?

Nem tudtad h őket csak a belső értékek érdeklik???

Ha választhatnak egy jóképű kedves ám de átlagos srác meg egy tapló bunkó 57éves ám de gazdag pali közül...szerinted?Persze mondani azt mondanák h ők a kedves srácot választanák.De elhiheted h úgy hozná a helyzet ez összes a gazdagat választaná.Ilyenek a nők annak teszik szét a lábukat akinél a pénz van.

Semlyiség belső értékek?Te most viccelsz??????????

Vagy még gyerek lehetsz.

Pénz pénz pénz.

Vigyen ide vigyen oda vegyen ezt vegyen azt tartson el ne kelljen dolgoznom.

Kb. ennyi kel a nőknek.

2010. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
11%
Úgy gyomorszájon vágnám az olyan bunkó, arrogáns pasikat, mint amilyen az utolsó válaszoló is, hogy jó ideig érezze még. Mégis mit képzelsz te magadról, hogy a néhány(ha volt egyáltalán) lotyód alapján általánosítasz? Sajnálom, hogy veled csak a pénz miatt vannak a nők, tudod, egy ha egy kicsit visszafognád magad, talán nem csak azért lennének. Kívánom neked, hogy az összes nő csak kihasználjon az életben.
2010. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Lehet hogy azok a nők valóban csak a pénzre hajtanak. Erre van ugyan egy marha feminista magyarázatom is, de azt sajnos még magam sem hiszem el ugyhogy mindegy is. Igen, ők olyanok. Felszínesek. És vannak nők akik nem olyanok mint ők. Éppen ahogy pasiból is: ők nem azt akarják hogy a nőnek jo kocsija legyen, nekik a jo mell a lényeg és a vákumos arc. Ha nagyon vulgáris akarok lenni: a f*sz p*nát keres, a p*na pedig pénzt.

És emellett vannak még nők is, akik szerető férfit keresnek, és férfiak akik normális nőt. csak eljutottunk odáig hogy hiába magyarázom én hogy engem nem érdekel mennyi pénze van a pasinak, röhögve legyintenek hogy hazudok. hát aki nem hiszi hogy vannak még emberek is a marhák közt azt csak sajnálni tudom.

2010. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!