Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ez most a trend? Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez most a trend? Miért?

Figyelt kérdés

Megvolt a balatoni nyaralás.:-)))))Gondoltuk haverokkal na most belecsapunk csajozunk...vagyis csak csajoztunk volna de alig voltak szóló lányok.viszont ami nagyon feltűnt nekünk az az volt hogy fiatal 18-25 év körüli lányok egytől egyig 35-50éves palikkal voltak.

De ezen korosztályon belül sem a még idősebben is sármos jóképű hódító típusokkal.Hanem pocakos kopaszodó elegáns ingben aranylánccal(ez valami egyen öltözködési stílus a lóvésok körében?mert szinte minden 2. ember így volt öltözve)villogó kocsikulcsot kézben lóbáló palikkal.

Mivel mi kineveztünk törzshelynek egy helyet(ahol megfizethető volt a sör)ami pont egy parkoló melett volt így hamar rádöbbentünk h miért is vannak ezek a lányok a sokszór(legnagyobb jóindulatttal)is patkány ill. pocok rcú dagadtakkal.

A nőkből már tényleg kihalt a romantika meg a szerelem?Csak a pénz fontos nekik meg a csiilogás?Vagy az hők egy jó kocsi ülésén villoghatnak az többet ér nekik mindennél?

Hol vannak a első értékek meg a személyiség a fontos lányok????

Még mielőtt azt hoznátok ki h ezek szilikonos cicák voltak azelőtt megjegyeznem h nem nagyon többségében teljesen 7köznapi lányokról bezsélek.Jó persze voltak cicák is de.....


2010. jún. 28. 20:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Általánosítasz.
2010. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Szia!Azért mert másnak az idősebb pasik tetszenek,nem kell elítélned.

Én is az idösebb pasikat szeretem,28 vagyok,45-50 éves pasikkal ismerkedem,ha ismerkedem.nem szeretem ha valaki röhög vihog mindenen,a haverjait elötérbe helyezi.és hozzáteszem,egyikl sem tartott el stb.a másik meg az hogy egy idösebb pasi már generációból való,nem olyan tapló mint a mai fiatalok!szerintem a lányok biztosnágra vágynak nem olyan pasikra akik csajozgatni akarnak.

2010. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
ők is szórakozni mentek a Balatonra, és akkor már inkább szórakozok pénzes faszikkal, kocsikkal megyek erre-arra, minthogy a parkolóban söröző suttyókkal lúzerkedjek. Attól függetlenül férjnek nem ilyet keresek, ennyi.
2010. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

a másik meg az hogy valaki 40-50 évesen is fiatalos,jóképű,sármos,és tiszteli a nőket!

(elözö)

2010. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

'Hol vannak a első értékek meg a személyiség a fontos lányok????"

neharagudj az első dolog ami eszembejutott hogy vajon ti mennyire hosszútávú, szerelmetes kapcsolatot akartatok létesíteni távol a városotoktól egy nyaralás során?:)


Egyébként teljesen igazad van, sajnos elterjedt lett ez az életvitel, de azért az általánosítás nem szép dolog.Én még mindig szivesebben vagyok csóró a szeretett férfival mint gazdag egy s*ggarcúval.

2010. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan normális lányok is akik szívesebben ismerkednének hasonló korú fiatalokkal,de ők meg azt veszik észre,hogy a fiúk akik bejönnek nekik rájuk sem néz..Szinte észre sem veszik..Pedig teljesen hétköznapi lányok ők is..Mondjuk annyi a különbség,hogy tudnak gondolkodni,és nem egyformák a többiekkel..

Szóval nem csak a lányok "hibásak" ilyen téren hanem ti fiúk is..

nektek is csak az kell akinek hatalmas mellei vannak,aki anorexiás,aki vihog egész nap,és könnyen le lehet fektetni..

Hol itt a gond? Akkor már inkább olyan patkányképűt választanak akiknek pénzük van...A többi ugyanaz amit ti adnátok neki...

2010. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Biztos vannak ilyen lányok is,akiket a pénztárca vastagsága érdekel, de hiszem és remélem, hogy nem ez a jellemző.


Érdekes, de nekem is mindig idősebb barátaim voltak, részben azért, mert velük egy hullámhosszon voltam, tudtunk miről beszélgetni. (Max. 10 évvel volt idősebb tőlem)


Sokszor tapasztaltam, hogy a korombeli srácok csak egyalkalmas lányokat keresnek, amire én nem vagyok vevő, illetve a hétvégi program kimerült abban, hogy egy füstös helyen ücsörögtünk, vagy egy zajos pincében táncikáltunk, ha éppen táncos kedve volt a páromnak.


Nekem ez kevés. Fontos, hogy legyenek közös élményeink (színház, mozi, koncert, kirándulás stb), tudjunk miről beszélgetni, ne csak hümmögjünk. Tudjunk kikapcsolódni önállóan, hallgatni a csendet.


Szerintem nem csak én vagyok ezen a véleményen!

2010. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Az én párom 15 évvel idősebb, nem pocakos meg pocokfejű meg ilyenek, szerintem nagyon sexy lassan 40 éves korára, sportos, laza, jó humorú, nagy szájú. Az elején én is megkaptam, hogy csak a pénze miatt vagyok vele, de nem jött be nekik mert nekem is van pénzem! Honnan tudod, hogy a lányok nem tehetősek? Miért kell mindenkit leírni? Tudom, hogy vannak olyan lányok akik csak a pénzre hajtanak de nem kell általánosítani!
2010. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmesebb azoknak a lányoknak autóba ülni a választott férfi mellé, mint egy nagyot sétálni mert akkor vízhólyagos meg poros lenne a lábuk. Azért választanak idősebb férfiaknak mert azoknak biztos anyagi hátterük van, így nem fordulhat elő, hogy elfogy a pénz a balatoni nyaralás közepén. Azért mert pocakosak voltak azok a férfiak, a lelkük lehet szebb is akár mint egy fiatalabb fiúnak. Nem halt ki belőlük a romantika szerintem, mert a gazdagabb férfi a romantikusabb éttermeket, szórakozóhelyeket meg tudja nekik fizetni. Biztos jó nekik villogni a barátnőik előtt, hogy képzeld lementünk a BMW-jével a Balcsira stb.
2010. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
a másik meg az hogy egy idösebb már révbe ért nem az van hogy kapar hogy elöbbre jusson,akiket én ismertem mindegyiknek cége volt,alkalmazottai,be se kellett menniük dolgozni.mindegyiknek volt saját háza,autója,igazabol meg volt mindenük,vagy meg van,meg sokkal figyelmesebbek,nem azon vannak hogy csalják meg a másikat,hanem máér megnyugodtak.
2010. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!