Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a csajok, akik a legújabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a csajok, akik a legújabb trend szerin öltöznek, legújabb trend szerint van megcsinálva a frizurájuk könnyebben fognak maguknak pasit?

Figyelt kérdés

Én ezt tapasztalom a suliban...

18/L


2009. nov. 11. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez nem így van. Én személy szerint a különleges lányokat szeretem. Na persze nem extrém módon. :D De, őszintén szólva, nekem az nem lényeg, milyen ruhája van. Lehet rongyokban is, ha a lány maga olyan, hogy lebilincselő, bármiben lehet.
2009. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván a csinos lányok könnyebben szereznek pasit maguknak.Az más kérdés,hogy meg is tudják-e tartani. Van az a mondás: "A külső megfog a belső megtart" :))
2009. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Azzokat nevezük k**váknak a suliban, én általában a müvelteb kulturált lányokat kedvelem. Vagy az ilyen extrémebb pl retro.
2009. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Hát mai divat az emo. Ha egy lány elhalad mellettem a "stílusos" hajával és viseletével még le se köpöm, nem pazarlom a nyálam ilyen férgekre.

Öltözködj úgy, ahogy a szíved diktálja, ahogy te szeretnél. Ne másoknak akarjál megfelelni.

2009. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos korosztályban talán (15-20)
2009. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

17.14: k.rvanak nevezed aki divatosan oltozik? falun laksz-e?

de amugy igen, altalaban konnyebben fognak pasit, vagyis tobb kozul valogathatnak. mar ha jol is neznek ki a jocuccok melle'

2009. nov. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!