Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság mi a trend? A lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mi a trend? A lány fizessen a randin vagy a fiú.1éves kapcsolat után ki állja a cechet? Pl mozi étterem stb

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 16:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
a srác dolga
2010. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
szerintem is a srác dolga...
2010. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1 év együtt járás után is?
2010. dec. 9. 17:06
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
1 év után lehet megegyezés kérdése. Egyszer az egyik, másszor a másik fizeti a felmerülő költséget (mozi, étterem,stb.)
2010. dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Lógjatok meg fizetés nélkül és akkor nincs összeveszés rajta.
2010. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Felezzetek
2010. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
egyezzetek meg. sztem simán lehet a nő dolga is a fizetés. de ezzel nem minden nő ért egyet,ugyhogy óvatosan :)
2010. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nehogy megkérdezd, az milyen már! 1 évig kibírtad? Meg fogja kérdezni, mi változott, hogy már nem Te fizetsz? Úgy fogja érezni, már nem érsz neki annyit! Ha egyszer hozzászoktattad, akkor vállald ezek után is.

De most tényleg! Miért lett hirtelen bajod a fizetéssel, ha eddig kibírtad?

2010. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Illik, hogy a pasi fizessen, főleg ha ő hivta meg a lányt.

Nekem volt egy esetem, mikor a pasi elhivott ebédelni. Mig én válogattam a kaját, addig ő szépen elsietett helyet foglalni (ez olyan kifőzde féleség volt). És a sajátomat én fizettem. Kajálás közben kérdezgette, hogy bejön-e nekem, stb..na, én itt döntöttem el, hogy ez a pasi nem kell nekem.

2010. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Inkább a fiú, de legalábbis a lány semmiképpen ne fizessen többet, mint a fiú!
2010. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!