Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság mi a trend? A lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mi a trend? A lány fizessen a randin vagy a fiú.1éves kapcsolat után ki állja a cechet? Pl mozi étterem stb

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 16:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
én részemről elejétől kezdve azt szeretem ha felesbe megy a dolog. ha meghív vmire oké, de akkor legközelebb v aznap visszahívom én is őt vmire. étterembe moziba nem járok, de mondjuk kocsmában hoz ő 1 kört, következőt hozom én, stb.. (22/L)
2010. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
az első mozit én álltam, azóta még egyszer voltunk, az az ő ötlete volt, akk mindegyikünk magának fizette, nem vagyunk nagyon eleresztve, jo ez igy sztem. másik kérdés hogy lehet már nemsokáig lesznek ilyen problémáim :(((
2010. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
59%

Valaki árulja már el nekem, hogy mi ez a baromság, hogy mindig a fiú dolga a fizetés! Miért?

A csajok annyira értékesnek érzik magukat, hogy ők nem fizethetnek semmiért sem. Miért várják el, hogy mindent helyettük perkáljanak ki? Nekik semmit sem kell tenni egy kapcsolatért? És senki ne jöjjön azzal, hogy ez valami illemszabály!

Fizesse mindenki a sajátját, már az ismerkedés elején! Egyik fél sem különb, vagy jobb a másiknál.

2010. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem igen is a fiu dolga!

18 f/karpatalja

2010. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem fele-fele...peldaul vannak 16-17-18 evesek akik meg nem dolgoznak es suliba jarnak:) megis van egy baratnojuk vagy egy pasijuk...hat akkor meg foleg nem illik elvarni hogy "fizeti a masik mert fiu" ha meg dolgozni sem dolgozik...FELE-FELE
2010. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

nem kell a fiúnak...jó ez a fele-fele, hogy néha a lány, néha a fiú.

bár amikor barátommal először voltunk moziban szabályszerűen megsértődött, hogy utána oda akartam adni neki egy ezrest...szóval simán lehet, hogy "elkényezteted" egy picit a másikat, de azt meg lehet oldani úgy is, hogy főzöl neki vagy otthoni mozival.

2010. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
34%

1828assal egyetértek. az hogy nő vagyok az egy állapot, nem érdem hogy bármilyen előnyt is élvezzek emiatt. ha elvárnám h nekem fizessenek az kb. olyan mintha azt mondanám h érezze magát megtisztelve a srác h vele vagyok, mintha valami felsőbbrendű valaki lennék. attól szerintem hogy valaki lány még nem szabadna elvárnia ilyen dolgokat.

a másik meg hogy manapság olyan sok az olyan lány aki csak a pénzéért van együtt valakivel vagy mert megvesz neki a pasi ezt-azt, elviszi befizeti helyekre mint étterem, mozi, vagy akármi, és ezekre a lányokra még első ránézésre, külső szemlélő számára sem szeretnék hasonlítani.

2010. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Úgy örülök, hogy végre valaki egyetért velem. Az meg külön öröm, hogy egy nő az illető.


18:28-as

2010. dec. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!