Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ignorál engem ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ignorál engem ennyire?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot kb. 2 hete. Tök jól indult minden,lazasággal, jókedvvel, flörttel telt az este. Minden harmónikus volt. Együtt is aludtunk (nem volt szex,de majdnem) azonban egyik napról a másikra átpártolt egy másik csajhoz,én meg csak pislogtam,hogy mi is történik pontosan? Látszott a srácon,hogy a csaj inkább csak ilyen szórakozás neki,jobb híján úgymond,de persze közben bírja mint havert.A csaj meg ezerrel nyomult rá.Egész nap rajta lógott.Persze melyik pasi,akinek ez nem jön be, ha amúgy is szabadidőpartnert keres? Azóta bejelölte fb-on,meg instán is röpködnek a szívecskék,meg a társaság többi ismerőseit is bejelölte, csak engem nem,amin agyon zavar. :( És szomorú leszek tőle. Engem általában szeretnek az emberek,nem értem ezt a döntését.

#féltékenység-csalódás
2019. jan. 1. 15:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok: te értetted félre amit írtam, én a srácra írtam, hogy elég erősen ignorál téged, nem a barátaira... szóval én értettem.


Amúgy a szexel egyetértek, ha titeket nem zavar. Nekem egyetlen egyszer volt olyan, hogy egy éjszaka alatt amit beszélgettem valakivel, abból lett. Bár ő nem a normális kategória volt, mivel megcsalta a pasiját. Akkor még nem tudtam, hogy van neki.

Meg volt olyan szűz lány, aki 18 nappal az ismeretségünk után.


De ahogy írtam: a pasi ignorál, mert nem dugtál vele. Gondolom a másik meg nyal neki, rajta lóg, inkább ez kellett neki jobban.

Sajnos ma már! sajnos sok férfit nem érdekel a nő személyisége, csak az, hogy milyen melle van, milyen segge van, és hogy szét tegye.

Az hogy ki van emögött, milyen személyiség, sok embert ma már nem érdekel. PERSZE, ettől függetlenül kivételek vannak és lesznek is, csak egyre jobban úgy érzem, hogy a legtöbb srácnál ezek az állati ösztönök a fontosabbak.

2019. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Lassan már kezdem én is így érezni. :( De remélem ez nem mindenkire igaz,és vannak még igazi hapsik. De ez egy kicsit a nők hibája is,mert ők meg a szeretetért cserébe hamar feladják a határaikat. Így egyre több olyan nő van,aki inkább gyorsan megfogja ezzel a pasit. Ezáltal a pasik a normális lányokért már nem is kaparnak, hisz minek, ott van az a másik 3,akit sokkal kevesebb erőfeszítéssel is megszerezhet!
2019. jan. 1. 19:12
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az egyik ex barátnőm lett egy riherongy. Szerintem több faszt fogott mint tankönyvet. Amióta szét mentünk sok pasival volt együtt, sokkal feküdt le. Illetve ezek közül sokat meg is csalt.

És szinte a legtöbbel szexel jött össze. Csak azért tudom, mert ex pasik mondták vissza.

17, majd 18 évesen elhúzott otthonról, azóta szinte folyamatosan a pasijainál lakik.

Múlt évbe 3 pasinál lakott. Mindkettőt megcsalta, most az utolsóval is úgy jött össze, hogy megcsalta a másikat, akivel volt.

Kétlem, hogy ezzel együtt fog maradni komolyabban sokáig. Szerintem ez sem a legjobb, hogy oda költözik a srác nyakára a kezdetektől.

Eleve nem is értem a srácot, nagy családja van, én szégyelleném azt, hogy ilyen riherongy nőt hozok be a családba.

2019. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
elírtam, nem 17, hanem majdnem 18 évesen lépett le pasihoz először.
2019. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt ismerem. Flört, szívatás, aztán mikor olyan helyzet adódik, hogy szembesítik azzal, hogy ez most akkor mi, akkor eltűnik, mint szürke szamár a ködben és semmire sem ér rá hirtelen, ahol veled beszélnie kéne. Akivel így bánnak, nem hiszem, hogy feladata lenne gerincet növeszteni az ilyen emberekbe, talán ők sem tudják, mit miért tesznek. Én azt gondolom, aki érzelmileg ennyire éretlen, azzal úgysem működne sem a párkapcsolat, sem a barátság, szóval jobb, ha eltűnik az ember életéből.
2019. jan. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hasznos gondolatok
2019. jan. 1. 20:33
 17/20 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom hogy ha esetleg észbe kap,és mégis szeretne valamit,honnan fogom tudni hogy nem csak hancúrozni akar egyszer aztán cső?! :/ Mert amúgy meg baromira bírom,és sokáig haragudni sem tudok.Az biztos hogy nem válaszolnék egyből.Várjon ő is egy kicsit,ha már így lógva hagyott...
2019. jan. 1. 21:59
 18/20 anonim ***** válasza:
72%
Ne legyél buta. Ha meg is keresne, akkor is csak megakarna dugni. Ennyi erővel akkor választhatsz innen is, ha hiányod van. Még lehet értelmesebbet is fognál ki.
2019. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Megértem a reménykedésedet, de teljesen felesleges.

Tőlem egy hapsi ugyanígy csak szexet akart, utána ha újra keresett, akkor sem akart többet. Te se hidd, hogy aki egyszer így leráz az utána mégis kapcsolatot akar majd :/ keress mást inkább.

2019. jan. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Oké.És ha én is csak így fognám fel,hogy jó,akkor szexelünk egy iszonyat jót? Mert abban tuti biztos vagyok hogy nagyon jó lenne!!Megvan minden közöttünk ami ehhez kell.

Viszont itt csak az a bökkenő,hogy ugye kedvelem...és így ez lehet hogy megkavarná a dolgokat,és nem elégednék meg eggyel,és érzelmileg nehezen engedném el ezek után.

2019. jan. 2. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!