Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan férkőzhetnék ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan férkőzhetnék ennek a lánynak a bizalmába? Miért ignorál engem?

Figyelt kérdés

Új munkahelyen kezdtem múlt hét közepén. A munka előtt van egy hetes oktatás amit egy nagyon szép és kedves lány tart, első látásra megragadott, olyan kisugárzása van amilyennel ritkán találkozni. Jómagam magas, sportos, helyesnek mondott férfi vagyok, nagyon sok lánynak szoktam tetszeni. Most itt van valaki, aki nekem végre nagyon szimpatikus és bejön, ő pedig rám se hederít. Illetve nagyon kedves, segítőkész, jószívű lány, de nem viszonozza a figyelmemet. Gyűrűje nincs, és szerintem egyedülálló, első nap a bemutatkozásnál legalábbis semmi olyat nem mondott amiből azt kellett volna gondolnom hogy van neki barátja. Ebédszünetben szinte lehetetlen kettesben beszélgetni vele, oktatás alatt úgyszintén, mert nem csak én vagyok egyedül. Udvarias, de ez nem a személyemnek szól mert a többiekkel is az. Közvetlen, nyitott de ez szintén nem nekem szól mert másokkal is ilyen...

Magabiztos vagyok de nála nem. Nem reagál a jelzéseimre. Érdemes így elhívnom randizni? Ha visszautasít, és utána együtt kell dolgoznunk..értitek.



2018. okt. 16. 02:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem adj idöt a dolognak,most még csak egy vagy neki a sok közül,akiket oktatnia kell. Keresd késöbb is a társaságát,legyél okos és mindig legyél a közelében valahogy. Aztán ha majd kialakult egy haveri viszony,hívd el randizni,ne habozz. Én ezt tenném.
2018. okt. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak nehéz türelmesnek lenni. Köszi.
2018. okt. 16. 23:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem érdekled, van ez így.

Amúgy meg, ha ennyire rendben van a lány, akkor miért gondolod, hogy nincs kapcsolata?

2018. okt. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, valószínűleg tényleg lehet valakije. Egy szóval sem említette mondjuk, de elképzelhető :/
2018. okt. 17. 00:11
 5/6 anonim ***** válasza:

4 napja ismered. A munka szempontjából nem releváns, hogy van-e valakije. Neked pedig semmi közöd a magánéletéhez.

Miért monda volna, hogy van-e valakije?

2018. okt. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz. Hogyan puhatolhatnám ki óvatosan, úgy, hogy ne értse félre?
2018. okt. 17. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!