Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan férkőzhetnék a közelébe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan férkőzhetnék a közelébe?

Figyelt kérdés
Van egy lány évfolyamtársam. Ritkán kommunikálunk, de kb. jóban vagyunk. Nagy kaliberű, talán a legszebb csaj a célcsoportomba. Szeretnék vele összejönni (ezzel nem vagyok egyedül), vagy legalább is közelebb kerülni hozzá. Viszont a suliba erre nem igazán van mód, mivel más ligában játszik, ezért hogy úgy mondjam nehéz megközelíteni is. Sulin kívül pedig nem tudom hogyan, vagy hol. Ha odamennék hozzá és elmondanám csak komplett idiótát csinálnák magamból. Követni pedig értelemszerűen nem fogom, az elég creepy lenne.

2015. jan. 11. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj rá facebookon, mint a legtöbb fiatal manapság. És valószínűleg az nem lesz neki creepy :D :D.
2015. jan. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp meg akarod próbálni, először a suliban kéne valamilyen szinten közel kerülnöd hozzá. Vagy derítsd ki, előfordul-e máshol is.
2015. jan. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nos, az elég nagy klisé lenne, nem? ennél mindenképpen eredetibbnek kellene lennem szerintem.

a másik meg hogy nem vagyok regisztrálva sem és nem is szeretnék.

2015. jan. 11. 12:27
 4/5 viktorvarga ***** válasza:
nincs esélyed.szal az esélytelenek nyugalmával odamész és megfogod a kezét,és aztmondod h esküszöm kívánlak:)
2015. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elsiklottál afölött, hogy önmagam lejáratását mellőzni szeretném? leggyakrabban szintén vonzó csajok társaságában van, ezért nem egyszerű.
2015. jan. 11. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!