Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ignorál engem ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ignorál engem ennyire?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot kb. 2 hete. Tök jól indult minden,lazasággal, jókedvvel, flörttel telt az este. Minden harmónikus volt. Együtt is aludtunk (nem volt szex,de majdnem) azonban egyik napról a másikra átpártolt egy másik csajhoz,én meg csak pislogtam,hogy mi is történik pontosan? Látszott a srácon,hogy a csaj inkább csak ilyen szórakozás neki,jobb híján úgymond,de persze közben bírja mint havert.A csaj meg ezerrel nyomult rá.Egész nap rajta lógott.Persze melyik pasi,akinek ez nem jön be, ha amúgy is szabadidőpartnert keres? Azóta bejelölte fb-on,meg instán is röpködnek a szívecskék,meg a társaság többi ismerőseit is bejelölte, csak engem nem,amin agyon zavar. :( És szomorú leszek tőle. Engem általában szeretnek az emberek,nem értem ezt a döntését.

#féltékenység-csalódás
2019. jan. 1. 15:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

2 hét alatt majdnem dugtál egy sráccal? Szép.. gondolom azért ignorál mert nem tetted szét neki még se. Amúgy nem hiszem, hogy komolyan akart volna téged, max arra kellettél volna neki.

Gondolom azért sem jelöltek be a haverjai, mivel nem kellesz neki, így minek legyenek az ismerőseid?

Szerintem szard le és örülj, hogy nem volt semmi, mert ha lett volna, most azért sírnál, hogy lehettél ilyen hülye.

2019. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen,igazad van az utolsó mondatban,és kicsit áldom is az eget hogy van ennyi eszem. :) :) Félreértetted,nem két hete ismerem.. :) Akkor rosszul fogalmaztam. :) Egyébként ha két hete ismerném se lenne bűn a szex,ha mindenkinek jó és megfelelő a helyzet. :) Én így gondolom. Nem a haverjai ignorálnak,hanem ő!De nagyon!
2019. jan. 1. 15:53
 3/20 A kérdező kommentje:
De most ezért ennyire kerülni.Kicsit gyerekes dolog,nem?? Mindent leszámítva jóba lettünk,akkor is,ha nem a romantikus oldaláról nézzük,nem kellene ennyire kerülnie. A másik,hogy nem értem miért nézett engem csak egy prédának,hisz totálba nem úgy viselkedtem a megismerkedésünk elején sem.Sőt!!
2019. jan. 1. 15:56
 4/20 anonim ***** válasza:
Bepróbálta, nem jött össze, a másik csak meg valószínűleg igen.
2019. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A szexet? És ennyi neki elég? Mi van ha személyemben elveszít valaki nagyon értékeset? Vagy ő ilyeneken nem gondolkozik,könnyed kapcsolatot keresett.
2019. jan. 1. 16:02
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyszerűbb volt a másik szóval most elvan vele. Egy próbát lehet megér írni neki, nem? Ha még nem a barátnője.
2019. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Mikor visszajöttünk a hétvégéről,két napra rá megkérdeztem h lenne-e kedve meginni valamit? Azóta sem válaszolt...

Bejelöltem instán múlt héten,de nem jelölt vissza.Bár az egyik videómat megnézte.Na bumm! :D Szóval nagy hallgatás van.

2019. jan. 1. 16:11
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint igen,csak ennyit. Hidd el, ha érdekelné mas is,keresne vagy válaszolt volna.
2019. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom. :( Kár.
2019. jan. 1. 16:15
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha üzenetre se reagált akkor tényleg nagyon ignorált.

Hát ettől már ne remélj semmit. Örülj, hogy nem feküdtél le vele :/

2019. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!