Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eljött a randi ideje, sőt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljött a randi ideje, sőt már kicsit húzódik is (lehet mások is fűzik). De engem zsinórban a 3. herpesz szivat? Na most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tényleg eszem a lizint, a zovirax duóval kenem. Szóval valami belső oka van.

Lányról, igazából netes ismertség, hétvége jól telt, beszélgetés, flört...A héten elvileg tanul napközben bár ma volt valami amit nem értek. Napok óta otthon van, de ma be kellett mennie órára. Most vizsgaidőszak vagy szorgalmi van? De valamiért nincs az a tűz a beszélgetésben.

Szóval a randi időszerű lenne, főleg hogy hétvégén nekem kötelező családi bájolgás Zakopánéban.

Szóval ki mit tenne? Randi karfiol szájjal? Vagy húzzam a randit?



2018. dec. 11. 18:48
 1/8 Zzzz90 ***** válasza:

Herpeszesen eléggé fölösleges lenne erőltetni a randit szerintem. Főleg, hogy amúgy sincs meg a "tűz".


"bár ma volt valami amit nem értek"

Nem igazán beszélgettek sokat, ha ilyen problémák vannak, hogy azt se tudod, mit csinált ma az egyetemen.

2018. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mit csinált. Mondjuk még csak kedd van, de csak 1 előadása volt eddig a héten?

Azért nem beszélünk, mert vizsgára tanúl, szakdolgozatot ír... Amikor dolgozom, akkor alszik, amikor alszom akkor aktív. Nem tudom, sok lány miért éjszaka szeret tanúlni, exem is ilyen volt anno.

2018. dec. 11. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Természetesen nem mondanám le a randit egy ilyen hülye körülmény miatt.Maximum nem adnék neki puszit és nem nagyon tapogatnám. Azon egy percet se gondolkodnék, hogy mit szólna hozzá, mert a jövő fejben való előre megteremtése több kárt okoz, mint maga a herpesz, amiért létrehozod előre a jövőt. Csak elcseszi a jelent.

Én egyébként már full pattanásos arccal is randiztam. Amely pattanások pont azért borították a képemet, mert felesleges stresszt és fájdalmat hoztam létre magamnak a felesleges gondolkodással, amit most te is csinálsz. Egyébként a herpesz vírus szinte mindenkiben megvan, és akkor jön elő, amikor nagyon legyengül az immunrendszered. Az immunrendszered pedig az általad létrehozott stressztől gyengül le a legjobban.

2018. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Így van. Bele kell vetni magad a mély vízbe. :D
2018. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Elég szar akinek herpesze van. Nekem még sose volt. Vizsgaidőszak van, szerintem hagyd őt békén januárig és ne zavard a tanulásban. Ha napközben zavarod akkor jó hogy éjjel tanul, legyen eszed! Majd jelentkezni fog ha lesz ideje meg akar veled találkozni.
2018. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Herpeszre nekem a natur citromlé vált be. Egy nap megiszok 4-5 citrom levét, par nap és beszárad. Nem kenem semmivel. Az elején, ha hólyagos, akkor fokhagyma levét, de ha időben elkezdem a citromot, akkor ki sem jön.

A többire nem tudok érdemben válaszolni.

2018. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5ös! Neten beszélünk ha "zavarnám"tehetne ellene
2018. dec. 12. 21:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért nem vele beszéled meg? Ezer és egy oka lehet. Van ahol még szorgalmi van, máshol már vizsgaidőszak. Lehet egész éven tartogatta a hiányzásait és kivette a hete javát (nem ő az első), lehet tömbösített órája volt, vagy elmaradt alkalmat pótoltak.

A problémádat amúgy el is mondhatod neki. Ha hetek óta tologatod a találkozást valódi ok nélkül nem csodálom, hogy kezd lemondani rólad. Simán megmondhatod neki, hogy szeretnél találkozni de megjártad. Ha neki jó így is találkozhattok, ha nem akkor szólsz amint elmúltak a herpeszeid és mehettek is randizni.

2018. dec. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!