Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Középkorúaknál is a külsőség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorúaknál is a külsőség számít?

Figyelt kérdés
Van 2 barátnőm. Az egyik flörtölt valakivel. A másik teljesen leszólta,hogy mit akarsz egy ilyen szakmunkás potrohos embertől,aki a mulatós zenét szereti. Én nem értem ezt a "tartsd a szintet" dolgot. Én úgy látom,hogy nem a diploma számít. Inkább az,hogy normális legyen és elfogadja a 3 gyermekét.

2018. dec. 28. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
A kicsit is normálisabban kinéző nőknél igen. A rondáknál... Náluk is, csak ők nem nagyon válogathatnak.
2018. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Mindenki máshogy látja.

Egy diplomás, művelt középkorú nő igen ritkán jön össze egy mutatós zenét kedvelő szakmunkással.

2018. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Értelmeseknél nem. Az olyannál aki lepottyant 3 kölyköt a semmire(?) aztán még ő a "Miss Tökéletes", annál igen.


N34

2018. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Mindenki olyat vár el a másiktól, amilyet szeretne.

És mit jelent az, hogy normális?

És azt hiszed, hogy az elég, hogy valaki elfogadja a 3 gyereket? És ha közben állandóan kocsmázik, vagy drogozik, vagy agresszív..stb?


Mindenkinél fontos a külső, utána a belső, mert ez a kettő alkot egy kerek egészet.

2018. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Normálisba biztos nem fér bele a kocsmázik drogozik! Aki flörtölt ,nem a semmire szülte a 3 gyereket.
2018. dec. 28. 17:38
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

#5, akkor rosszul értelmeztem, összekevertem őket, bocsánat.

De azt akkor is tartom hogy a normálisnál nem ez az elsődleges.

2018. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Aki jól néz ki,és nincs egy rakat kölyke,bezony számít.
2018. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Attól, hogy valaki középkorú, még ugyanúgy van ízlése, preferenciái, mint egy 20 évesnek. Ha valamire tartja magát, akkor nem feltétlenül fog rápattanni az első jöttment jelentkező farkára, ha nem tetszik neki, csak mert más nincs a láthatáron. Aki már egy ideje egyedülálló és nem kapcsolatfüggő, annak nem okoz problémát még egy pár hétig, hónapig, évig egyedül lenni, ameddig nem talál egy olyan párt, akit teljes mértékben el tud fogadni.
2018. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Ha a külsőség alatt a külső tulajdonságokat értjük akkor nem ez számít. Én bírom a pocakos pasikat pl. De szakmunkással aki mulatóst hallgat, sosem jönnék össze. Soha! Nem érdekel, hogy elfogadja a gyerekemet, ettől én még nem fogok hasra esni akárki előtt, inkább maradok egyedül mint, hogy egy ilyen emberrel jöjjek össze akivel ennyire különbözünk. És ezt nem tartom külsőségnek, nem villogni akarok vele hanem beszélgetni és együtt élni, és ehhez az kell, hogy hasonló érdeklődéssel, világképpel rendelkezzünk.
2018. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12%
A középkorúaknál az a fontos hogy legalább 2 foga legyen mán...
2018. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!