Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az emberek manapság miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek manapság miért ilyen külsőség mániások és miért a szex helyeződött előtérbe a szerelem helyett?

Figyelt kérdés
Amíg előző évtizedekben a szerelemről szólt minden, az volt minden fiatal vágya, hogy szerelmes legyen, hogy sikerült a mai fiatalokat így lebutítani, hogy csak a tökéletes külsőt keresik (hogy tudjanak büszkélkedni vele) és elsődleges szempont az, hogy jó legyen a szex. Aztán ha van mellette szerelem is, az oké, de ki nem szarja le, ha nincs. Csak legyen jó pasi/csaj, lehessen dugni vele, és kész. Ennyiből áll egy mai kapcsolat. Siralmas. A mai fiatalok nem tudják mi a szerelem, nem tudnak szerelmesek lenni. Hogy alakult ki ez? Ennyire befolyásolja őket ez a sok erkölcstelen maszlag amit a filmekben, zenékben stb látnak?
2016. aug. 3. 10:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
59%
Én az előző évtizedekben is imádtam kefélni ... Milyen felmérésre alapozod a felvetésed?
2016. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Előző évtizedekben és voltak semmirekellő, tapló emberek. Nem ez a lényeg. Hanem, hogy akkor a szerelem volt a standard, az érzelmek, manapság pedig már csakis a szex és a külsőségek. Előző évtizedet nem a 1990-es 2000-es évekre értem. 90-től kezdett minden szépen lassan elromlani és az erkölcs, morál hanyatlani. Azelőtt volt emberség az emberekben, gerinc, érzelmek, stb.
2016. aug. 3. 10:39
 3/36 anonim ***** válasza:
64%
Ugyan ez volt akkor is, csak nem kapott ekkora nyilvánosságot. Nem tudom te hogy vagy vele, de én átéltem azokat az évtizedeket. Semmi más nem változott, csak az információ áramlás lett gyorsabb, így többet tudsz olyan dolgokról, amikről akkor nem.
2016. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Más idők voltak. Volt romantika. Ma nincs semmi romantika, csak szex.
2016. aug. 3. 10:58
 5/36 anonim ***** válasza:
34%

#4:

Ezt így a hasadra csapva kijelentetted és kész. Töröltesd a kérdést szerintem, mert csőlátással nem lehet érdemben véleményt cserélni ...

2016. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Akkor ugyanolyan idők voltak mint ma? Nebasszá már. Azért csak különböztek a szokások. Az akkori fiatalok erkölcsileg nem voltak ennyire a béka feneke alatt. Azért kicsit gondolj bele, erőltesd meg a memóriádat. Biztos nagyobb rendben volt az értékrendjük mint a maiaknak.
2016. aug. 3. 11:04
 7/36 anonim ***** válasza:

Nos egyszerű lett a képlet. Én voltam rendes, kedves, érzelmes srác, de még a legócskább lányok is le se szartak. Azt láttam, hogy a kigyúrt, macsó, autós srácok viszot nem is kell, hogy udvaroljanak, könyörögjenek. Ők sose mennek le kutyába és a jobbnál is jobb csajokat pörgetnek a farkukon. Megtanultam a leckét, elkezdtem kondizni, vettem egy autót és lazább, egoistább lettem és bevált. Pontosan az történt, amit vártam és ugyan ez nem a, amit eredetileg akartam volna, de messze jobb, mint ami amúgy jutott előtte.

A legtöbb srác ezt tanulja meg a 20-as évei alatt és győztes csapaton ne változtass elv mentén ezt is fogják.

2016. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
50%

Rossz helyeken jársz, rossz emberekkel ismerkedsz, és/vagy csak felszínesen ismered őket és úgy alkotsz róluk véleményt.

Köztem és a párom között most 2016-ban is tombol a romantika, odavagyunk egymásért, szeretetben, megértésben, hűségben élünk , boldogok vagyunk és soha el nem hagynánk egymást, ja és leszarjuk magasról, hogy mit nyomat a média. Nyilvánvalóan elég nyomorult élete van azoknak, akik a média által nyomatott trendek szerint élnek, de ugyanilyen együgyű, szűk látókörű balfácánok azok is, akik általánosítanak és azt hiszik ,hogy ma már mindenki ilyen agy mosott idióta és erre fogják a saját sikertelenségüket.

2016. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Többek közt.

Meg tényleg az van, hogy ha oda tudod dobni a tested és jól is nézel ki, akkor megnyílnak az ajtók. Valóban érték lett, ha a kotont is lenyeled.

Mi még nyári munkát vállaltunk, hogy kijussunk a Szigetre, ma a lányok inkább térdelnek egy kicsit, és kapnak érte napijegyet.


40 éves sugar daddy-k viszik a 16 éves pitsákat külföldre nyaralni, onnan lövik fel a szelfiket a medence mellől, koktéllal a kezükben.


A média is hasra esik és hajlong minden ribizli előtt, akinek sikerült kifogni valami milliomos majmot, és illegeti magát a partikon, meg hírértéke van, hogy milliókért vett fürdőruhát.


De ha csak simán egy állásra jelentkezel, ott is hamarabb vesznek fel egy vigyori cicababát nagy cicikkel, mint egy 40 éves nőt két diplomával. És az se ritka, ha a térdelés-fekvés munkaköri kötelesség. (Ezer és egy hirdetésben keresnek "asszisztenst" meg személyi titkárt, és többet keres, mint egy valóban titkárnő, arra mérget vehetsz.)


Ha megszakadsz és tanulsz, dolgozol, akkor kb. annyira viszed, hogy ne halj éhen, és legyen hol laknod.

Ha jól nézel ki, és szétteszed a lábad jókor, jó embereknek, akkor heteken belül kaphatsz luxus lakást, autót, ékszereket, és olyan éltet élhetsz, amiről egy diplomás mérnök a fél millás fizetéséből nem is álmodhat.

És nem minden nő okos... Sokaknak csak annyi tőkéjük van, hogy szépek. Egyébként ha nem lenne az, egy szirszar gyárban szerelhetné az alkatrészeket, de mivel az, így akár még azt is elérheti, hogy dolgozni se kelljen.


Ez a két dolog nyit meg ajtókat: a szex és a külső.


Egy ideig elsősorban a lányok előtt, de most már egyre több fiú is így van. Vannak ám Suggar Mommy-k is, meg elég a médiában, ha jól néz ki. Lásd a Pumped Gabó-féle buzernyákok, vagy pár celed, aki egyébként önállóan nem tud két mondatot elmondani.

A mai "filmsztárokról" is ennyit lehet elmondani: jóképű. De sokszor a tehetsége a nullával egyenlő, sőt... csak jókor sikerült benyomni valami tinifilmbe, és a lányok olajat hu.gyoznak tőle, így érdemes alkalmazni.


Akinek ez se jut, az azt a részét utánozza, amit tud.

Sminkel, vásárolja a kínaiban a gagyi ruhákat, pózol a fb-on, és kell mellé egy akárki, aki jól mutat a képeken. Meg nem árt, ha van szex, mert az mindenkinek alanyi jogon jár.

2016. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! De itt, mint nagyjából minden kérdésnél is, az a baj, hogy mindenki csak azt írja le, hogy vele, hogy van. És ha a saját helyzete ellentmond a kérdésnek, akkor kész nincs igaza a kérdezőnek. Nem beszélgethetnénk el egy kicsit általánosabban? Nem személyre szabottan. Én örülök annak, ha vannak ellenpéldák, mert legalább reményt ad, hogy egy nap lehet akár normális, egészséges értékekre épülő kapcsolatom is. Viszont ezek az egyedi esetek sajnos nem változtatnak a trenden, a standardon. És a kérdésem úgy szolt, miért ilyenek a mai emberek. A 60-80-as évek pedig köztudottan a szerelem, romantika évei voltak. Utána pedig jöttek a szex évei. A zenék is a szerelemről szóltak akkor, az utóbbi 20 évben pedig pénzről, szexről, és minden trágyáról.
2016. aug. 3. 11:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!