Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így?

Figyelt kérdés

----NORMÁLIS VÁLASZOKAT LÉGYSZÍVES!----

Sziasztok!

Mielőtt a lényegre térnék,kicsit magamról:

18 éves lány vagyok,nem a legszebb fajta, de nem is a legeslegcsúnyább(sztem) Sajnos a vonásaim nem felelnek meg a fiúk által úgy kedvelt babaarcnak,mert pl. nagyobb kicsit az orrom stb. Alkatra sem vagyok egy bombázó, nem lettek nagy melleim,mint sok korombeli lánynak. Kislánykoromban rengeteget csúfoltak, ez nagyon mély nyomot hagyott bennem,aminek mai napig a hatása alatt vagyok...

Jelenleg 18 éves vagyok,és ha nem is a legszebb,egész igényes 'nővé'(nem tudom nevezhetem-e már magam nőnek)cseperedtem. Mindig elkészítem a sminkem, műkörmöshöz járok, adok az öltözködésemre,megnövesztettem nagyon hosszúra a hajam és jelenleg olyan sovány vagyok,ami még életemben nem voltam.

Igen,ezekkel próbálom kompenzálni azt,amit az anyatermészet nem adott meg nekem :) Habár ennek ellenére sem vagyok elégedetlen vagyok magammal és egyáltalán nem látom magam kicsit sem szépnek,habár tényleg nem vagyok egy húúúdehajjj.


-----

Ennek ellenére már több mint 1 éve járok egy sráccal. Nagyon szeretem őt,habár nem tökéletes,dehát senki sem az és én úgy érzem tényleg szerelem van közünk.

Azonban furcsa érzelmek kavarognak bennem,amióta megismertem az egyik barátját.Pont az esetem, ránéztem és azt mondtam magamban,hogy wow. Igazi érett 21 éves,jópasi,nem a felkapott kislányfejű nyálgép. Emellett egész kedves,habár ő sok lánnyal udvarias :) Ha ránézek örülök is és kicsit el is szomorodom. Azért örülök,mert úgy tűnik vannak még aranyos és jókinézetű pasik és kicsit el is szomorít,hogy na ilyen pasim nem lesz/lehetne nekem soha. Egy bulin beszélgettem vele, és hát szóba került az,hogy milyen lányra vágyik,mivel most nincs barátnője. Ő bizony a tökéletes lányokat szereti,amitől én azért messze állok. Kicsit csalódott voltam. És itt a lényeg!!! Miért keserít ez el,amikor én boldog párkapcsolatban vagyok? Miért örültem,amikor voltak olyan megnyilvánulásai,ami azt sugallta,hogy kicsit tetszem neki. Talán csak az egóm miatt?Én remélem a legjobban ezt...

Az csak hab a tortán,hogy volt már vele "olyan" álmom.

De a legaggasztóbb az,hogy amikor megtudtam, hogy lehet most összejön valakivel,akkor rosszul éreztem magam.

Nem tudom mi történik velem. Most beleestem?Azt nagyon nem akarom, nagyon szemétnek érzem már így is magam ezért :S Vagy talán csak az a bajom,hogy neki is csak a tökéletes lányok kellenek és bánt az,hogy én nem vagyok olyan szép és nem döglik utánam a másik nem?


Ez jó hosszúra sikeredett, köszi hogy elolvastad!



2013. jan. 5. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:

És még nem mondtad el a barátodnak, hogy tetszik ez a srác? Én biztos megosztanám vele. Hátha ő is úgy van, hogy nem vagy neki tökéletes, vagy pedig ez a másik fiú is mondta már neki, hogy tetszel neki.

Kiderülhetnek dolgok... :)

2013. jan. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

,,Habár ennek ellenére sem vagyok elégedetlen vagyok magammal"--> ennek ellenére sem vagyok elégedett magammal.


Kis nyelvtan fail :D

2013. jan. 5. 23:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az játszik közre,hogy megerősitést nyert az önbizalom-krizised... Persze,hogy rosszul esik,mindenki szeretné érezni,hogy vonzó a másik nem számára.
2013. jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egy lány elkotyogta neki,hogy tetszik nekem kicsit a srác,de a barátomat nem igazán foglalkoztatta. Valószínűleg tudja,hogy őt szeretem,csak a másik srác sok lány tetszik.

Lehet az én fejemet is csak elcsavarta egy kicsit...

2013. jan. 6. 12:54
 5/9 anonim ***** válasza:

nem kicsit bevonzott:)

erről nem tehetsz, tetszik és kész valamivel magával ragadott :)

nem az agyaddal döntesz hanem a szíveddel ezt jegyezd meg!!

2013. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nagyon régi ez a kérdés,de gondoltam leírom mi történt azóta.

A szövegben szereplő/akkori barátommal megromlott a kapcsolatunk és szétmentünk. A fiú aki után "áhítoztam" nem jött össze végül senkivel és miután szingli lettem többször is valahogy összefutottunk(tényleg véletlenül) elkezdtünk beszélgetni,jobban összeismerkedni és egy idő után nem titkoltam,hogy tetszik.

1 hónap híján pedig most már 1 éve együtt vagyunk a sráccal :)

2014. szept. 4. 19:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Wow!:)


Megmutattad neki a topicot??:)

2014. szept. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És mi történt azután pontosan, hogy megmondtad neki, hogy tetszik?
2014. szept. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem mutattam meg neki a topicot.

Hogy-hogy mi történt?Nekem ő tetszett és én is neki :)

2014. szept. 13. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!