Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Taktikázik vagy nem vesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taktikázik vagy nem vesz komolyan?

Figyelt kérdés
Külföldön vagyok cserehallgató. Van egy srác aki szeptember óta jelentkezik. Néha rám írt sablonos kérdésekkel, nem igazán foglalkoztam vele. Olyan is előfordult, hogy esti órában keresett üzenetben, azzal hogy elhagyta a kulcsát az épületéhez..kamu szövegek. Volt hogy rám írt, és válaszoltam, hogy programozok este érek haza, majd megkérdezte akkor mit csinálok? de törölte az üzenetet csak sikerült elolvasnom. Egyik este eljött, munkával kapcsolatban egymásnak estünk de nem volt semmi szex.a kövekező pár napban rám írt majd újra eljött megint nem volt szex.aztán megkeresett a hétvégén mit csinálok vissza írtam, hogy tanulok mire reagált hogy a haverjaival van. aztán eltünt másfél hétre. majd jelentkezett nem írtam vissza neki. rá két napra hívott volna, üzenetet küldött, kopogtatott az ajtómon nem reagáltam. végül 3. nap megenyhültem vissza írtam sablonos szöveget, erre fogta magát és eljött. nagyon jól éreztük magunkat itt aludt nem volt szex. reggel reggeliztünk másnap keresett este újra eljött nem volt szex..és hazaküldtem, hogy ne aludjunk együtt mert nehéz napunk lesz másnap. következőnap nem keresett este küldött egy üzit, hogy elfoglalt volt neharagudjak, feltételezte, hogy alszom mire átufott volna jönni. majd másnap elutazott 1 hétre, de nem keresett telefonon. Sokszor megnézte a storimat és mikor ráírtam mikor jön haza, rögtön válaszolt, de nem kérdezte, hogy vagyok..most várom, hogy hazajöjjön.
2018. nov. 27. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:

"Taktikázik vagy nem vesz komolyan?"


Szerintem a kettőnek elég nagy a közös halmaza :D

2018. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta óvoda. Pontosan ugyanolyan játszmázós, komolytalan hülyegyerek módjára viselkedik, mint ahogyan te. Egy kicsivel sem vagy jobb, összeilletek, az fix. Döntsd már el hogy mi a francot akarsz tőle aztán üljetek le és beszéljétek meg, felnőttek módjára.
2018. nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem én kezdtem a játékot. Elég nehéz eligazodni mit akar..kérdezte, hogy mit szeretnék mert ugye megyek haza..vagy elhívjon valahova vagy mégis mit akarok, mert lehet soha többet nem látjuk egymást a világ másik felén élünk. én közöltem vele, hogy csak azt szeretném ha megbízhatnék benne, de így elég nehéz ha ő is taktikázik. itt alszik nincs szex, másnap nem siet haza megreggelizik velem, elmosogat rám ír. aztán elmegy egy hétre dob üzenetet, hogy neharagudjak..ugyan akkor nagyon "elfoglalt" volt. elmegy egy hétre nem ír semmit, de ha én írok rögtön visszareagál. rám írt mit csinálok hétvégén, reagáltam majd közölte, hogy a haverjaival van..akkor minek írt.. hát nem lehet eligazodni rajta sem :)
2018. nov. 27. 16:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te fogsz párbajozni menni, mert a hatad mögött meggyőzi a többieket hogy pakolják rad a jeleiket
2018. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem kezdek olyannal, aki a világ másik végén él. Én már csak ilyen röghöz kötött vagyok. :)


Mindketten össze-vissza játszmáztok, nem csoda, hogy nem tudtok eligazodni egymás szándékaival kapcsolatban.

Az meg irreleváns, ki kezdte. Ha valaki játszmázik velem akkor a felnőtt megoldás az az, hogy leépítem az illetőt, nem dedós módon elkezdek én is játszmázni vele.

2018. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne próbáld a szándékait kitalálni annak, akiben nyilvánvalóan nincsen letisztult szándék. Nem játszadozik, hanem maga sem tudja, hogy mit akar. Társkapcsolatot biztosan nem, és nem szerelmes beléd, az is biztos. Neked kell eldöntened, hogy hajlandó vagy-e várni, míg letisztul benne, mit akar tőled. Ha addig is találgatod, mit akar, akkor biztosan félrevezeted magad.
2018. nov. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!