Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a 2. randin lefekszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a 2. randin lefekszem vele, akkor nem fog komolyan venni? Mik a tapasztalatok? 26/N 32/f

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 13:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Az, hogy előbb ismerd meg a másikat, mielőtt bárkinek is szétteszed a lábad, ha komoly kapcsolatot szeretnél.
2018. szept. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem ettől függ, mi annak idején exemmel 2ik randin lefeküdtünk. 11 éves kapcsolat és két gyerek is lett. Ennek ellenére nem ajánlom, ha te komolyat akarsz és félsz hogy kihasznál.
2018. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Bar biztosra sosem mehetsz, de a 2. randin foleg nem tudod, hogy mire szamithatsz, es ennyi erovel, minden heten mas ba..hatna teged.
2018. szept. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Egyik sem fog komolyan venni, nyugi!
2018. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem ezen mullik!

Ennyi erovel utolso amelyik pasi szexelni akar velem mitom en 4. randin az meg megdug minden heten mast?

Nem ertem az ikyen ostoba primitiv logikat!

2018. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
A párom erre azt szokta mondtani, hogy ezt csak mi, nők gondoljuk így. Majdnem minden exével lefküdt az első néhány randin, és eszébe se jutott emiatt könnyűvérűnek gondolni őket. Ha a férfi szexelhet a második randin, akkor a nő is, nem?
2018. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem ettől függ. Ha úgy érzed, csak kihasználna, akkor kár húzni az időt randizgatással, akkor inkább ne is ismerkedjetek. Ha megbízhatónak érzed az elején, akkor úgy gondolom, nem ezen múlik. Én a magam részéről az összes pasimmal lefeküdtem az első randin- a férjemmel is, azzal is, aki rögtön utána nem is keresett, és olyanokkal is, akikkel 2 hónaptól 4 évig terjedő kapcsolataim lettek. Volt olyan, még fiatalabb koromban, hogy hetekig nem adtam magam, akkor is simán képesek voltak rögtön utána lelépni, szóval úgy érzem, ez nem befolyásol semmit. Normális embereknél legalábbis biztosan nem.
2018. szept. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

nálunk házasság és gyerek lett belőle:)


de ettől függetlenül érdemes várni pár randit.

2018. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
74%
Eddig minden olyan partneremmel lefeküdtem első vagy második randin, aki megfogott valamivel. Nőként nekem is fontos a szex, soha nem akartam a szexszel trükközni. Nem is lett belőle problémám. És a férjemmel is egy egyéjszakásnak indult :)
2018. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Én nem feküdtem le a férjemmel az első randin mert sajnos nem volt hol
2018. szept. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!