Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan megváltozott? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan megváltozott? Vagy csak taktikázik?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párommal(27 éves) korábban különmentünk,mert megcsalt nem is egyszer! Én megbocsájtottam és most újra kezdtük. Ő már összeköltözésről és családról beszél,meg állandó jelleggel velem akar lenni(ami néha már zavaró)! Nem tudom eldönteni,hogy valóban ennyire szeret vagy csak taktikázik! 22/l
2011. jún. 30. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod eldönteni hogy szeret-e,akkor az már régen rossz.


Tedd lapátra,és keress egy normálisabbat.

2011. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Erre nehéz válaszolni. Lehet, hogy megjött az esze de lehet, hogy csak színjáték. Ha nincs bizalom, akkor sok értelme úgy sincs hosszútávon. Vagy hagyd ott, vagy teszteld le. Lehet, hogy nem tisztességes megoldás, de éppen létrehozhatsz egy fb profilt egy csinos csaj képeivel és próbálkozz be nála. Meglátod mit lép :) Bár tudom, hogy ez nem túl szép dolog. de a szükség...
2011. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A bizalmat nehéz helyre állítani,főleg egy ilyen eset után. Mikor velem van azt érzem,hogy szeret de néha meg még az üzenetemre sem válaszol. A facebook-os ötlet nem jó,sajnos,mert kijelentette hogy ő egyik közösségi oldalra sem hajlandó regisztrálni magát.
2011. jún. 30. 16:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Na akkor most kemény leszek.


Egy pasi bármit,hangsúlyozom,BÁRMIT képes megígérni,

de akkor sem fog megváltozni!

És sajnos vannak,akik ezt eltűrik...

2011. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ettől tartok én is! Ha addig nem volt képes változni,most nem biztos hogy megteszi! De akkor miért akar állandóan velem lenni munka után???
2011. jún. 30. 16:42
 6/9 anonim ***** válasza:
én megváltoztam, tényleg megváltoztam - és nem hittek nekem. és mivel nem hittek nekem, így nagyon mélyre csúsztm...
2011. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 B.angel ***** válasza:
Hát ... a mostani párom exe is ígérgette, hogy megváltozik. (4 fiúval csalta meg vagy 100x) és a barátom hitt neki, visszafogadta, majd újra megcsalta ... és ez így ment 3.5 évig. Szerintem, aki egyszer képes rá, az ritkán változik meg. Szerintem próbáld meg elfelejteni! Tudom, hogy könnyű mondani, én se nagyon nyugodnék meg ettől a választól, de egész egyszerűen nem hinném, hogy képes lenne változni. Aztán meg persze te tudod, hogy érdemes-e még egy esélyt adni.
2011. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

B.angel

Amit leírtál tényleg nagyban egyezik az én történetemmel. Meg kéne próbálni elengedni egymást...lehet ez lenne a helyes döntés! Köszönöm a válaszod! :)

2011. jún. 30. 16:53
 9/9 B.angel ***** válasza:
Persze, meg kéne próbálni.. csak tudod, ha ő "taktikázik", akkor ő nem fog lépni. Kényelmes neki az, hogy bármikor visszafogadnád, közbe megtesz veled egy-két szemét dolgot. Az én javaslatom, hogy NE kezdj vele újra semmit! Aztán meg cselekedj belátásod szerint, remélem sikerül helyesen döntened! :)
2011. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!