Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet egy olyan pasit komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy olyan pasit komolyan venni, akinek az iphone-ja televan gyerekeknek szánt dalokkal? Amikor kérdőre vontam, azt mondta ezeket szereti. Mindenféle mesefilm dalai.

Figyelt kérdés
2018. nov. 3. 16:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves, de mivel iphone-ja van, nem hiszem, hogy 6. Elég fura fazon lehet.
2018. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Akkor ezek szerint, akik animéket szeretnek, őket se lehet komolyan venni, mert komolytalanok? Persze még is a legtöbbnek van párja, dolgozik is rendesen, de biztos le kell nézni őket érte. Ez kb ilyen kérdés.
2018. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Speciel az én telómon is ott virít most épp a Szilaj zenéje többek között... az ilyen slágerek mese nélkül is megállják a helyüket (megvan pl a can you feel the love tonight?), semmi baj nincs vele.
2018. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt mégse mondhatta, hogy a gyereke szokta hallgatni a kocsiban....
2018. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%

Én múltkor néztem meg a Mása és a medve sorozatot felnőttként. Potyogtak a könnyeim a röhögéstől annyira jó. Imádom a Ludas Matyit, van néhány jó idézetünk belőle a fiammal szoktuk mondani egymásnak adott szituációkban.

Szeretek a rokon gyerekekkel játszani, várral katonákkal.

Egyébként középvezetőként dolgozok egy multinál 40+ vagyok.

Ha neked egy megfontolt komoly férfira van szükséged, vagy egy tetovált szétverek mindenkit típusra, akkor keress olyat.

2018. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a mesefilm dalokat. Régi disneysek, magyar mesék főcímdala, anime fan is vagyok, sok ending, opening meg jpop szám van a telomon. Lassan 30 leszek és férjem is van :)
2018. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%
Ordittva röhögnék az ilyen kis csávón!!! Komoly férfi csak buli zenét halgat esetleg múlatós!!! Nem kérdőre voni kell az ilyet hanem fel rúgni!!!
2018. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mint pl Disney dalok? Azok azért elég komoly kompozíciók. Szimfónikus zenekar, meg minden, tök komoly zene. Nekem is ez a kedvenc műfajom.
2018. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, milyen dalok ezek pontosan. Nem hangzik súlyos vagy rossz dolognak, csomó fülbemászó szám van az ilyenek között.
2018. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Van egy gyereke, csak titkolja előled. Ezt akartad olvasni?
2018. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!