Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Badoo-s ismerkedés. Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo-s ismerkedés. Mennyire gondolja komolyan?

Figyelt kérdés
Kb két hete találtunk egymásra a sráccal, rámírt, beszélgettünk. Facebook-on kommunikálunk egy ideje, nem találkoztunk még, mert külföldön dolgozik. Elmondása szerint komolyan gondolja, tetszem neki, meg akar jobban ismerni. Viszont ma a barátnőmet is bejelölte a Badoo-n, pont együtt kávéztunk amikor jött neki az értesítés. Írt neki egy szia üzenetet is, amire nem válaszolt(unk). Szemétség ez részéről? Vagy én reagálom túl? És amíg nem volt randi szíve joga keresgélni? A másik, hogy részemről szemétség lenne, ha a barátnőmmel írnánk neki, és megnéznénk meddig megy el?
2018. szept. 30. 19:57
 1/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Én kajak azon csodálkozom, hogy ezeket a szarokat használja egyáltalán valaki. De ezek szerint igen. Van igény erre. Mondjuk a nők részéről a legkevésbé sem hihető sztori...
2018. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amíg nincs találka és nem közli veled hogy komolyan gondolja így elő találkozás után is. Addig szerintem nem téma ez hogy másokat is beszivez. Mindenki ezt csinálja az oldalon tehát normális eset. Nekem is volt olyan hogy beszélgettem és sráccal és én is pont úgy jártam mint a te férfi beszélgető partnered hogy besziveztem a barátját akivel pont akkor voltak együtt. Na és akkor mi van? Nem találkoztunk nem járunk mivel tartozok neki? Semmivel. Ugyan miből gondolja valaki hogy már egy mélyebb beszélgetés a neten örök hűségért kiált? Ahhoz elő találkozó és szimpatizálás is kell az adott személlyel. Amíg ez nincs meg addig csak sima idegenek vagytok egymásnak akik semmivel nem tartoznak a másiknak. Ennyi.
2018. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam alap ha valakivel beszélgetek, ismerkedek akkor nem fogok még mellette másik nőre ráírni... Szerintem nem fer...
2018. szept. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó. El kell fogadni hogy a mai világban ez természetes. Mindenki egyszerre több lehetséges partnerrel beszél. Nem lehet mit tenni ellene.
2018. okt. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszélgettem onnan több sráccal is, és elmondták, hogy mindenkit jobbra húznak és egyszerre egy csomó csajjal beszélgetnek, hátha valamelyik kapható egy kis kavarásra. És sokuknak van mellette barátnője vagy akár már családja is.
2018. okt. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Biztos egy hatalmas nőcsábász a srác. Közben a barátnőm elkezdett vele beszélgetni, és habozás nélkül ír neki, sőt, flörtöl, kétértelmű megjegyzéseket tesz. Velem ezt nem csinálta, normálisan és udvariasan beszélgettünk. Olyanokat ír, hogy úgy érzi,talán én vagyok az akit keresett, hogy látni akar, megölelni stb. Nem tudok eligazodni rajta, valószínűleg csalódás lesz belőle.
2018. okt. 1. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, ha elhiv, de ne vedd túl komolyan. Főleg így az elején. Amúgy hogy érzed, bejössz neki? Mert sokan ömlengenek, hogy ilyen olyan jól nézel ki, aztán meg kibukik, hogy csak azért mondja, mert gondolta, így hamarabb megfektet. Jellemzően őket a személyes dolgok nem annyira érdeklik, a beszélgetés felszínes. Meg ha alig-alig ír vagy te írsz és ő baromi sokára reagál (és ez rendszeres), akkor se érdekled igazán. Ugyanez vonatkozik arra, hogyha húzza-halasztja a személyes találkozót.
2018. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!