Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyáron járnak lányok könyvtárba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron járnak lányok könyvtárba?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy ott talán vannak nem ribanc lányok..ha egyáltalán még léteznek olyanok.
2010. jún. 26. 09:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

14:41...vagyok:)

mért???múltkor egysrác beült mellém és nem volt rossz:) néha össze néztünk meg minden de én nem akartam semmit szóval nem kezdeményeztem....:)am könyvtár tényleg nem jó helyXDvárj van eg yötletem...LOastábor h avalami jót fogsz ki szép lányokkal...én tavaly voltam és egy srác volt+8 lányXD 1 hétig egyszobáman...:DXDez ilyen western tábor nem olyan csicska angolos:)(tudom hoyg nem vágjátok mi a különbség de a weskó jobb:D)szal ha tényleg mindent megtennél ez ügyben...:palamlovastanya.fw.hu

2010. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

14:41: összeakarsz jönni a sráccalmi?xD

Szerintem ediig a strand a legjobb!(:

2010. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
14:41 ezt honnan veszed???o.0XDam nem...ő 17 én meg 13...XDmilyen lenne már:)Xp
2010. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Igen. Én legalábbis járok. És nem vagyok ribanc, se stréber.

15/L

2010. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam könyvtárba járni, én otthon olvasgatom a könyveimet.. főleg ebben az időben :)

De szerintem strand a legjobb, én is oda fogok menni,ha javul egy kicsit az idő. :)) Barátnőkkel nincs is jobb.:D

14/L

2010. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

19:13

de ott nem lehet beszélgetni meg ilyesmi az nem jó..

megnéztem a honlapot..

'Ez a cím tiltva van

Ez a cím olyan hálózati portot használ, amelyet általában a webböngészéstől eltérő célra szoktak használni. A Firefox megszakította ezt a lekérést az Ön védelme érdekében.'

2010. jún. 28. 21:08
 27/30 A kérdező kommentje:

jah rosszul írtad a címet..de feltalálom én magamxd beírtam gugléba aztán kiadta a normális honlapot..

egyrészt 300 kilométerre lakom aztán még ha el is mennék megismrek egy szimipi csajt elég problémás lenne találkozni:D

másrészt meg hát jó annak akinek ennyi pénze van..kábé 2 hete ki sem mozdultam sehova mert 1 ftom sincsen:/

2010. jún. 28. 21:22
 28/30 anonim ***** válasza:

19:13

Dehogynem!!!vagyestleg belesúgod a fülébe hogy adja meg az msnjét vagy nem tom milyétXD :Dpénz nélkül buszokon lehet vag ynem tom más ötletem nincsXD

2010. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
nah hát nem lettem okosabb, de aazért köszi...szerintem megpróbálom a könyvtárat max művelődök egy kicsitxd úgyis rámférxd
2010. jún. 28. 23:33
 30/30 anonim ***** válasza:
Figy ha b@lfasz vagy, akkor tök mindegy hol keresel nem lesz...ha már a könyvtáron gondolkodsz, akkor elég béna lehetsz. Előbb magadba keresd a hibát, ne másdba öcsi!
2010. jún. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!