Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyáron járnak lányok könyvtárba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron járnak lányok könyvtárba?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy ott talán vannak nem ribanc lányok..ha egyáltalán még léteznek olyanok.
2010. jún. 26. 09:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Hát most nem nagyon van strandolós idő..

De biztosan járnak, vannak még olyanok, akik olvasnak. És attól, hogy elolvasnak néhány könyvet, az nem azt jelenti, hogy nem szórakoznak. :D

2010. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
A gond csak az, hogy a könyvtárak is tartanak nyári szünetet... Így érdemes ennek utána nézni.
2010. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
miért ne járnának? énis járok, nem vagyok stréber, csak magam szórakoztatására veszek ki könyveket és nem tanulok:D persze hogy léteznek nem ribanc lányok..
2010. jún. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
46%

Úgy gondolom nem tartozom a ribi lányok körébe

Nem járok könyvtárba.. és ha pasit kellene keresnem, bizony nekem sem jutna eszembe semmi, hogy hol lehetne ismerkedni, csak a net vagy a baráti körben kérdezősködni, hogy ki tud egy helyes társnak valót..

2010. jún. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Korod???XDhátt nem igazán...általában moziba vannak mostanság normálisakXDszerintem

13/L

2010. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:

Persze, hogy járnak!

Én is elmegyek néha, nem vagyok stréber, ribanc meg végképp nem. Bár, szerintem normális pasit nehezebb találni, mint normális csajt. :)

2010. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
persze hogy vannak tele van a könyvtár ribancokkal az R betűnél kell keresni őket !!!!!!!!!!!!
2010. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Azért nincsenek normális pasik mert a lányoknak nem az kell, hanem ha bunkók vagyunk. Én normális srác vagyok, és minden bunkó f@sz oszt társamnak volt már 3-4 csaja, nekem meg még egy se. Ebből is látszik, hogy mi kell nektek.
2010. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

14:41

17

hát az nem igazán jó×D ott hogy ismerkedem?xd

2010. jún. 28. 16:03
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

én nem tartom magam rib@ncnak, söt elég normális vagyok, de a könyvtárat nagy ivben elkerülöm, mert dög unalom hely :D én személy szerint kondiba járok futni és szaunázni

16L

2010. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!