Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyáron járnak lányok könyvtárba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron járnak lányok könyvtárba?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy ott talán vannak nem ribanc lányok..ha egyáltalán még léteznek olyanok.
2010. jún. 26. 09:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
29%
Hát nem nagyon :D. Ha nyáron normális lányokat akarsz: Strand.
2010. jún. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
de strandon csajozni elég bonyolult..:/
2010. jún. 26. 10:00
 3/30 anonim ***** válasza:
7%
Persze hogy járnak, valahonnan ki kell hozni a Káma Szútrát.
2010. jún. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igazán, max. elvétve, tanulni. Ők meg szerintem nem arra vágynak, hogy pasizzanak:) Strandon pedig annyira nem bonyolult, szedj össze néhány havert, telepedjetek le hasonlóan csoportosan strandoló lányok mellé, és primitív módon néha találjátok el őket felfújhatós labdával:) ha kicsit is talpraesettek vagytok, innentől már elindul a beszélgetés, és hívjátok őket is labdázni v úszó versenyre v fagyizni. Ez csak játék, nem kell véresen komolyan venni, persze lehet belőle komoly is, de az sem nagy csalódás, ha kikosaraznak titeket, mert többen vagytok:) Ez a 14-18 korosztálynál működik rendszerint.
2010. jún. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
×D
2010. jún. 26. 10:08
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
Fiúk járnak könyvtárba? Arra gondoltam, hogy ott talán nem f@sz pasik vannak, ha még léteznek ilyenek...
2010. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Beatrix17 ***** válasza:
74%

Miért van az,hogy ezen az oldalon minden himnemű ugy gondolja,nincsenek normális nők???Talán pont annyi normális nő van,mint normális férfi...

Amugy miért ne járnának könyvtárvba?Aki télen jár,nyáron is bemegy!!

2010. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

szerintem mindenki vágyik rá..

hát jah énis erre gondoltam..hát majd okozok valamit, így vagy úgy:)

2010. jún. 26. 10:10
 9/30 A kérdező kommentje:
hát ritka mint a fehérholló...bárhová nézek csak ribancokat látni..:S
2010. jún. 26. 10:11
 10/30 Beatrix17 ***** válasza:
Sok ribanc van,ez tény!De nem kéne általánositani!Ha tényleg csak szar emberek lennének,és mindenki gyülölködve gondolna az ellenkező nem képviselőire,hogy lennének boldog párkapcsolatok,házasságok?Márpedig bármily hihetetlen,ilyenek vannak
2010. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!