Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor rá érek a csajozáss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor rá érek a csajozással? Jó ez így, vagy hülyén gondolkodom?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, volt már barátnőm és kavartam is pár csajjal előtte. Most már egy ideje nincs barátnőm (nem volt hosszú időtartamú), szakított velem és mégis úgy érzem hogy jobb ez így. Kicsit nehéz leírni de nálam egy csaj nem olyan hogy húúha van egy csajom de jól érzem magam, persze benne van ez is, de ott van mellette hogy mennyi plusz dologgal jár, mennyi odafigyeléssel, mennyi kis apró dolgon múlik az egész kapcsolatnak az élettartama és boldogsága. És valahogy úgy érzem hogy én erre még nem vagyok kész. Sokan mondják hogy jaj mi van miért nincs már csajom, jó képű jó kiállású srác vagyok és mi az hogy nincs csajom. De én úgy vagyok vele hogy komolyabb kapcsolatot én nem akarok, csak majd ha egyetemista leszek. Meg persze benne van a csalódás is,meg a többi kellemetlenség. Ugyan ez a véleményem a szüzesség elvesztésével. Nem minden életcélom az hogy úúú el akarom veszteni mert milyen ciki... eddig is jól éreztem magam a bőrömben, sokan ezt cikinek tartják, én úgy vagyok ezzel is hogy ráér.

Most dióhéjban az a kérdés hogy jól gondolkozom, vagy tényleg csajoznom csajoznom és csajoznom kéne? Mert ez amit, és ahogyan érzém hülyeség/gáz. Mondta már nekem lány hogy tudok csajozni, de mintha én nem érezném magam elég "rátermetnek", mert estem már szerelembe, és nekem nem jó érzés volt hanem alig bírtam valamit enni, és mindig rá gondoltam... Szal bonyolult ez az egész. Lehet hogy csak tapasztalat kellene nekem ezen a térén és helyre billennék


Kicsit hosszúra sikerült, elnézést :).


2010. jún. 25. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
mondjuk én is ilyen vagyok,hogy azt utálom az egészbe,hogy mindentől elmegy az időm,csak azzé,hogy a csajjal legyek :S
2010. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez meg a másik, de ennek inkább előnyei vannak, főleg nyáron.
2010. jún. 25. 22:44
 3/10 anonim válasza:

fele-fele:D

addig oké hogy nem sodródsz az árral lásd:"nagyon ciki vagy"

onnét viszont nem okés hogy kezdesz kételkedni magadban. ne hagyd magad befolyásolni és a lényeg hogy azt csináld amit te szeretsz és ne azt amit mások:)

2010. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 rajos :D:D válasza:
szerintem éld le az életed egyedül magányban valahol a dzsumbujban....
2010. jún. 26. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
csak magadra gondolsz...( ez abbol latszik,hogy mennyi odafigyelesre lenne szukseg ha lenne baratnod)...a masik meg az onbizalomhianyod...(tolunk kerded,mert nem tudod eldonteni magadtol,hogy ez igy jo e neked vagy nem)
2010. jún. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3 problémán van, szal rátapintottál: Önbizalom hiány, Kicsit önző, de haverokért bármit megteszek, Meg Kishitű
2010. jún. 28. 09:00
 7/10 anonim ***** válasza:
ha leadod az e-mail cimed priviben,ott jobban megbeszelhetnenk a dolgokat,es talan meg segithetek is:). Csak ha akarod.Igy is lattod milyen jol ratapintottam,talan ha beszelgetnenk,segitenek neked megoldani a problemaidat:)
2010. jún. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem ha ez így Neked jó, nem kell változtatni :)

igaz, hogy egy kapcsolatban össze kell hangolódnia a két embernek, de ha szerelmesek vagytok, megtesztek a kapcsolatért dolgokat.

mikor a volt barátommal együtt voltunk, engem tiltottak Tőle, aztán elfogadták, nagyon szép kapcsolat volt, és az első mindkettőnknek.

sok sikert!

L/17

2010. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :)
2010. jún. 28. 09:41
 10/10 anonim ***** válasza:
8:58. Te akkora egy hülyeséget mondtál. Azért ír mindenki ide mert magától nem tudja eldönteni. Mindegy hogy milyen kategória de ezért jár ide mindenki. Gondolom te se azért regisztráltál az oldalra mert nem volt egy kérdésed se. Szóval te
2010. jún. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!