Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én gondolkodom így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolkodom így?

Figyelt kérdés

Nem értem,hogy az emberek miért félnek bevallani egymásnak az érzelmeiket. Ha tetszik valaki,akkor tetszik,ha szeretem,akkor szeretem,ezen nem nagyon tudok változtatni.Ha beszélni akarok vele,megszólítom. Ennyire egyszerű az egész. Jönnek azok a kifogások,hogy folyton a barátnőivel van...ez akkora hülyeség! A lányok általában észreveszik,hogy mikor kell lelépni. Annyira nem bírom megérteni az ilyen embereket. Mi történhet a legrosszabb esetben?! Elutasít,na és?! Emberek vagyunk,senki se fog belehalni. Az élet megy tovább. Aaaaahhh...

Remélem,érthető volt. Van még valaki,aki így gondolkodik?


2011. ápr. 8. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem ilyen egyszerű. Még ha annak is tűnik.
2011. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű.Sokan félnek kimutatni az érzéseiket.Azért szemtől szemben elmondani valakinek, hogy szerelmes vagy belé mindenki számára nehéz dolog!

Ott van még az is, hogy ő csak barátként tekint rám, és utána ha elutasít az akiért én bármit megtennék az nem egy jó érzés, napokig rossz kedvem lesz vagy hetekig, ezt nem tudom kontrollálni, sz*r pasinak érzem magam ha valaki elutasít, rondának, férfiatlannak, így kerülöm is a szituációkat amikben elutasítás érhet, így soha nem vallok kudarcot.Így sem jó, hiszen siker nagyon ritkán ér ezzel a stratégiával, de még mindig sokkal jobb mintha kudarc érne, utálom a kudarcot ha elutasít valaki, én ettől félek, mint más a pókoktól, kígyóktól, nem vagyok vele egyedül, nézzen mindenki magába, sokan vannak ugyan így, rengetegen.

21f

2011. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az történhet, hogy elutasít. Na és??? Ééésss akkor az egóm sérül. ÉS? És akkor ez van, ezért nem lépek. Kifogások, ugyan már.. ha nincsenek ott a barátnői akkor se lépek/lépünk oda beszélgetni. Ez már ez a világ, bármennyire sem tetszik.
2011. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Te egy álomvilágban élsz kedves kérdező!


"Ha tetszik valaki akkor tetszik" = és ha annak nem tetszel és nem akarna tőled semmit és elutasít?


"ha szeretem,akkor szeretem" = és ha ő nem szeret és nem is érdekled akkor ergo örlődsz otthon magadban!


"Ha beszélni akarok vele,megszólítom" = és ha elutasít és már a 10. ember utasít el? ergo elmegy a kedved a kezdeményezéstől és azt hiszed soha senkinek nem fogsz kelleni!


Szóval szerintem te is csak a szájhőst játszod itt!!

2011. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elutasít és akkor sz*r pasi vagyok, különben nem utasítana el, romlik az értékem.
2011. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem a szájhőst játszom. Elutasítottak többször,de legalább meg mertem mondani,hogy többet érzek. Semmi sem történt..volt pár rossz pillanatom,de mellette egy csomó jó is. A legvégén úgysem arra fogok emlékezni,hogy milyen rossz volt. Akár egyetlen perc boldogságért is megéri. Legalábbis szerintem.

Másképp kellene gondolkozniuk az embereknek,akkor nem lennének ilyen problémák.

2011. ápr. 8. 20:40
 7/11 anonim ***** válasza:
en meg probaltam a tenap de csufost vege lett ... elszor csak oda dobott egy valasz mikor meg kerdeztem hogy hogy van es odebb ment masodjara meg elfordult egyszeruen es nem fordult vissza..........
2011. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jah es csendes lanyrol van szo nem fotomodel vagy plaza macska....egy egyetemre jarunk en 22 o 21
2011. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sokáig így gondoltam, vallottam már srácnak szerelmet de az még rég volt, aztán mondtam már egy másik pasinak, hogy tetszik, de ezek után azt értem el, hogy még csak barátaim sem akartak lenni, egy érzelmileg gyenge, naív kislánynak tartottak. Ma már csak próbálom kimutatni egy srácnak, hogy tetszik de neki én nem, mert akkor már lépett volna, mondtam már neki, hogy hiányzik, rossz hogy nincs ott, sokat gondolok rá stb stb, aztán a végén még msn-re sem akart felvenni, mondván unja már, nem nagyon használja, de előtte mondta, hogy msnezni is szokott, amúgy jobb is, mert akkor megint folyton a gép előtt ültem volna...

Van egy csomó ismerőse, haverjai, barátai, iszonyat sok lány ismerőse, haverja, barátnők stb. Nekem meg még barátnőim sincsenek, akik voltak, ketten már rég más városba költöztek, egyel meg megszakadt a kapcsolat.

Ezek után gondolod, hogy könnyű kimutatni mit érzek, hát nem az, inkább elfolytom magamba de akkor meg a sírás kerülget. Még csak elmenni meginni egy kávét vagy beülni a moziba sincs kivel elég ciki főleg hogy egy divatos dekoratív ápolt csinos stb csajszi vagyok, nem is értem hogy csesztem el így az életemet...

20/L

2011. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

21:18

Sajnálom, hogy így történt veled, én örülnék ha egy lány kimondaná mit érez velem apcsolatban, de nekem nem mondják pedig én rengeteg midnent szoktam értük tenni, nem pedig lerázni őket.

21f

2011. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!