Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én gondolkodom így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolkodom így?

Figyelt kérdés

Nem értem,hogy az emberek miért félnek bevallani egymásnak az érzelmeiket. Ha tetszik valaki,akkor tetszik,ha szeretem,akkor szeretem,ezen nem nagyon tudok változtatni.Ha beszélni akarok vele,megszólítom. Ennyire egyszerű az egész. Jönnek azok a kifogások,hogy folyton a barátnőivel van...ez akkora hülyeség! A lányok általában észreveszik,hogy mikor kell lelépni. Annyira nem bírom megérteni az ilyen embereket. Mi történhet a legrosszabb esetben?! Elutasít,na és?! Emberek vagyunk,senki se fog belehalni. Az élet megy tovább. Aaaaahhh...

Remélem,érthető volt. Van még valaki,aki így gondolkodik?


2011. ápr. 8. 20:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
en is nagyo orulnek mar egy lanynak ki kimutatja mit erez es nem trukkozik ossze vissza es ha meg felenk akkor meg nem fut el jobbra balra inkabb mondja meg hogy felenk es akkor figyelembe veszem ezt is ....csak lenne mar valaki :-<
2011. ápr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!