Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknál a "talán, gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál a "talán, gondolkodom rajta" egyenlőre azzal, hogy nem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Eltaláltad. De ha mégis igent mond, hagyd a fenébe, régen rossz ha 1 randit (gondolom azért van ebben a témakörben) át kell gondolni.
2010. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Pontosan, talán = nem, igen = talán.
2010. nov. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azért nem feltétlen.. de attól is függ hogy mire modntas. igen ha egy szimpla találkozóra, akkor valószínű hogy nem. de én mondjuk tényleg akkor szoktam ilyet mondani ha vmit át kell gondolnom, na egy randi nem ilyen. azt vagy akarod vagy nem. viszont mondjuk egy kapcsolat már ilyen, azt át kell godnolni...
2010. nov. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy fiú érdeklődik egy lány iránt, akkor bármire mondja neki a lány h talán, az mindig nemet jelent.
2010. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
akkoré n vagyok túl őszinte... modnjuk erre már volt is panasz.
2010. nov. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Emőke válasza:

nos, elmondom amit én gondolok.

Nekem pl van úgy, hogy kell egy kis szünet ebben is, nem lehet örökké csak randizni stb. jó ha az ember egy kis szünetet tart,s csak élvezi az életet.

Lehet h az illetőnek is időre van szüksége, ez még nem feltétlenül jelenti h nem szeretne veled lenni, vagy találkozni.

Minden esetre légy vele megértő, s majd elválik mi lesz.:)

Remélem segíthettem.

15/L

2010. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Nőknél


Nem=Igen

Igen=Talán

Talán=Nem

2010. nov. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A talán az a szó ami nálunk nőknél bármit jelenthet.

És ha a szóból nem értesz másból kell. (fontos a hangsúly és a tekintet!)

2010. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha határozatlan választ ad, az azt jelenti, hogy ki akar bújni a válasz alól, terelné a témát, tehát sokszor egyenlő a nemmel. talán, lehet, átgondolom, még egy kis idő kell és társaik...Ha akarna valamit azt mondaná, hogy IGEN.
2010. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!