Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harcolnátok ezért a nőért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcolnátok ezért a nőért? Mennyit várjak?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem meg itt, azóta rendszeresen beszélgetünk facebookon. Kevés hozzá hasonló hölggyel találkoztam, pedig 29 éves vagyok. Fiatal, ám a gondolkodásmódja korához képest jóval érettebb. Nyitott a világra, történelemre, politikára is nagyjából, kábé mindenre. Intelligens, önálló véleménye van jelenségekről és olyan világnézete, amelyben egyenrangú partnerként kezel minden embert. Mély érzésű és jó hallgató, azonnal megnyíltam neki:-)

A közelmúltban érte csalódás és egy kis időt kért. Voltak kapcsolataim, de mindig elhamarkodtam dolgokat amiket nem kellett volna siettetni. A kérdésem az: szerintetek meddig érdemes távolságtartóan viselkednem? Azonban szeretném ha tudná potenciális jelöltem.



2018. nov. 3. 23:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%

#6

ez iszonyat nagy baromsag. epphogy azok nem dolgozzak fel normalisan a szakitast, akik kapcsolatbol kapcsolatba ugranak, mivel valami baj van veluk es keptelenek egyedul lenni.

arrol hallottal, hogy az embereknek baratai is vannak? lehet eppen a baratnoivel moziestezik vagy kirandul.

eleve sokat elmond rolad, hogy ez eszedbe se jutott, hogy embereknek baratai is vannak. :DD

2018. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
45%
:-D
2018. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!