Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig várjak, hogy elhívjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak, hogy elhívjon randizni?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtünk meg, igazából csak vasárnap kezdtünk el chatelni, azóta viszont folyamatosan beszélgetünk, éjszakába nyúlóan... Többször hozta fel, hogy kíváncsi mit hoz nekünk a "sors" mert jó előérzete van velem, illetve írta, hogy biztosan nagyon zavarban lesz, már most izgul és állandóan vigyorog... Kedves tőle, és nagyon várom, hogy találkozzunk mert hihetetlen sok közös témánk van, annyi mindenről "kéne" beszélnünk... Másrészt viszont elég sűrű időszakom van, talán emiatt vagyok kicsit türeletlen, mert alig van szabadidőm és időben meg kéne beszélnünk, hogy találkozni tudjunk... Én már azonnal találkoztam volna vele, mikor beszélni kezdtünk, pedig ez részemről nagyon ritka.

Meddig várjak, hogy elhívjon? Mert nem vagyok egy chathercegnő és egyelőre élvezem az irogatást, de el fog menni a türelem...

25N vagyok, ő 32F


2018. júl. 24. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mással is chatel, azért nem ment bele azonnal. Azért 32 évesen, ha belegondolsz úgy, hogy zöld jelzést kapott részedről és megvan az egyhullámhossz..

Gondolom bevárja, hogy alakul mással és aztán esetleg találkozik veled... vagy rosszabb esetben egyszercsak eltűnik.

2018. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudja, hogy zöld utat kapott nálam... Nyilván ezt nem mondtam neki.

Másrészt nem egy városban lakunk, persze a 30-40 km nem a világ, illetve heti párszor itt dolgozik a városban...

2018. júl. 24. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Majd én elhívlak, ha ő ennyire töketlen.

Vacsi?

2018. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


Azért ha mondani nem mondtad, nem egy kezdő tinisrác, hogy ne vegye a jeleket, meg nem véletlenül mondogatja ezeket, hogy jó előérzete van, stb. Ez meg hogy nem is laktok nagyon közel egymáshoz megint egy ok lenne arra, hogy minnél előbb találkzzatok.

Amúgy, hogy kérdésedre is válaszoljak: várhatsz még rá amíg van kedved hozzá, de közben ismerkedhetsz te is mással, aki nem fogja húzni feleslegesen az időt, hanem tényleg ismerkedni akar, tényleg kapcsolatot akar, nem pedig ezt élvezni, hogy hónapokon át csak csetelgettek.

2018. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem te hívod el? Ha ennyire egy hullamhosszon vagytok akkor nem értem mire vársz...
2018. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vasárnap kezdtetek el chatelni de te már 2 nap múlva türelmetlen vagy... WTF?
2018. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!