Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ráírhatok-e vagy várjak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírhatok-e vagy várjak, hogy mi lesz?

Figyelt kérdés
Most vagyok egyetemista gólya. Az első találkozón megismerkedtem egy másodéves sráccal akivel majdnem egész este beszélgettünk. Gólyatáborba is eljött segítőnek ahol szintén majdnem minden éjjel 4-5 órákat beszélgettünk végig hajnalig/reggelig. Végig én voltam aki először hozzászólt magától nem kezdeményezett csak egyszer de ő volt az aki leült és ott tartott, hogy beszélgessünk még. Nagyon aranyos srác, még nem volt barátnője, de nagyon egymásra hangolódva tudtunk beszélgetni. Most, hogy vége a tábornak bejelöltem, de nem tudom ráírjak-e, hogy elkezdjem a beszélgetést ott is. Gondoltam valami semlegeset írok (mondta, hogy küldjek el neki valamit amiről beszéltünk) és megnézem hogy megy tovább. Köszönöm a segítséget. Kérlek normális válaszokat írjatok.

2018. szept. 8. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Az a srác vagy töketlen, vagy nem érdekled. Egyik esetben sem javasolt, hogy írj neki.
2018. szept. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én sem nagyon tudok egy beszélgetést elindítani. De ha már megy akkor ok.

Írj neki, szerintem érdekled csak ilyen mafla.

2018. szept. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te akarod hordani a farkat ebben a dologban? Hagyd meg neki, ha érdekled, ír majd. Vagy nem, de akkor nem kár érte.
2018. szept. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem értek egyet az előző 3 válaszolóval, kezdeményezhetnek lányok is. Szerintem írj rá
2018. szept. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*2-vel
2018. szept. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha meg volt beszélve, hogy elküldesz valamit, azt küldd el egy "minden oké veled?" vagy hasonló kíséretében, és innentől lépjen ő, ha akar vmit.
2018. szept. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#4 De itt minden alkalommal a lány kezdeményezett.
2018. szept. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7-es És? Van amikor minden alkalommal a fiú kezdeményez. Nem kizárólag a fiú dolga a kezdeményezés, lány is teheti.
2018. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet. Én is úgy gondolom, hogy kezdeményezhet lány, de itt már ő megtette szerintem, ami tőle telhető. Legkésőbb a jelölés után rád írhatott volna, ha már te nem tetted. Én is ilyesmi típus vagyok mint a pasi, de azért ha valaki eléggé tetszik, akkor összeszedem magam. Akkor szoktam ilyen passzív lenni, ha nem igazán érdekel, vagy nem vagyok biztos benne hogy érdekel.
2018. szept. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!