Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjak neki én vagy várjak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki én vagy várjak még hátha ír?

Figyelt kérdés
Tanácsot szeretnék kérni, hogy szerinetetek mit kéne csinálnom? Szóval van egy srác akivel párszor beszélgettünk személyesen is de már régen találkoztunk és a minap rám írt messengeren, beszélgettünk meg midnen és azt mondta hogy talalkozhatnánk. Aztán még másnap is rám írt. Én meg szivesen találkoznék vele újra de nem tudom, hogy most írjak én rá vagy várjak még hátha ír ő? Mert amúgy mindig is oda voltam a srácért csak eléggé visszahúzódó vagyok, nincs nagyon tapasztalatom az ilyen dolgokkal kapcsolatban :/ Félek ha nem írok rá többet nem fog írni és lehet mégsem akar majd velem találkozni.

2018. ápr. 18. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj te.
2018. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Miért nem beszéltétek meg, hogy mikor? Én nem értem.
2018. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akarsz valamit --> teszel érte.

Nem értesz valamit --> kérdezel.

Ő nem ért valamit --> elmagyarázod.


Nem kell az infantilis játszmázás meg taktikázás.

2018. ápr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!