Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Várjak még, vagy hagyjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak még, vagy hagyjam a dolgot?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hónapja randizgatok egy sráccal, de nem érzem azt, hogy kezdenének komolyabb érzelmek kialalulni bennem iránta. Sajnos eléggé elfoglaltak vagyunk mindketten ezért csak hetente egyszer találkozunk, viszont neten sem nagyon beszélgetünk, csak néha váltunk pár szót meg azt szoktuk megbeszélni, hogy mikor találkozunk, de úgy ennyi. Ezért is érzem azt, hogy elég lapos ez a dolog, mert nekem sokat számít, hogy milyen valakinek a személyisége, de azt érzem hiába találkoztunk már annyiszor még nem sikerült megismernem annyira, hogy bennem ilyenek kialakuljanak. Egyébként aranyos srác meg bejön külsőleg is. Szerintetek várjak, hogy majd ez kialakul, vagy hagyjam mert ha idáig nem jött nem is fog?
2018. jún. 15. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:

A komoly érzéseknek több idő kell szerintem.


De lényeges kérdés hogy vonzódsz hozzá mint ferfihez?


Ha nincs meg a vonzalom akkor hagyd. Ez nagyon fontos

24N

2018. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A vonzalom az megvan azzal nincs baj, tudok rá férfiként nézni, csak érzelmi síkon nem érzem vele azt mint mondjuk a korábbi kapcsolataimnál, bár azok mindegyike barátságból alakult, ezt a srácot nem ismertem mielőtt randizni kezdtünk.
2018. jún. 15. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj vele többet beszélgetni, neten is! Írj neki te, ha ő nem ír.
2018. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor Szeritnem csak arról van szó hogy nagyon friss a dolog és nem igen tudtok találkozni sűrűn.


Adj időt. :)

2018. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok ,mintha saját magamat olvasnám. Egy pár hete tart és azt érzem nehezen oldódunk fel ..

nálatok volt már csók, kézenfogva sétálás?

2018. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából a mi esetünk kicsit komplikáltabb, egy buli alkalmával találkoztunk, én kicsit ki voltam bukva,ittas is voltam, végül nála kötöttem ki és ott töltöttem az estét. Azt hittem akkor ez így ennyi is volt és szépen mindenki megy ki merre lát, de legnagyobb meglepetésemre keresett utána is és ő szorgalmazta, hogy találkozzunk még. Szóval nálunk igazából már meg volt minden ami meg lehet...
2018. jún. 16. 02:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaaaaa hááát ez esetben azért más a szitu szerintem.


Lényegeben fordítva ülsz a lovon.


Már megvolt az a dolog amire várni kell az ismerkedés elején. Így lehet azért se jönnek az érzések mert nem lelkesedtek hiszen túl vagytok a 'lényegen'.


Nem tudom nekem jó pár barátnőm volt ilyen szituban és persze kereste a srác de sose lett komoly belőle..

Olyan semmilyen kapcsolat ami el is kopott idővel.


24N

2018. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!